stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Lilly Hates Roses

Kamil Durski i Kasia Golomska to nieprzeciętny duet, w którym podobne gusta i wrażliwość na muzykę tworzą spójną całość z nieokiełznaną kreatywnością, swobodą tworzenia, a przede wszystkim szczerym przekazem. Ich piosenki z łatwością przechodzą z lekkiej i przyjemnej stylistyki znanej choćby z dokonań Angusa i Julii Stone\'ów, do gorzkich, czasem smutnych wyznań jak u Sun Kil Moon. Wszystkie oblicza Lilly Hates Roses mają jednak ten sam wspólny mianownik - prawdę.

gru 15

środa, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
gru 29

środa, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 35 zł

Kamil Durski i Kasia Golomska to nieprzeciętny duet, w którym podobne gusta i wrażliwość na muzykę tworzą spójną całość z nieokiełznaną kreatywnością, swobodą tworzenia, a przede wszystkim szczerym przekazem. Ich piosenki z łatwością przechodzą z lekkiej i przyjemnej stylistyki znanej choćby z dokonań Angusa i Julii Stone'ów, do gorzkich, czasem smutnych wyznań jak u Sun Kil Moon. Wszystkie oblicza Lilly Hates Roses mają jednak ten sam wspólny mianownik - prawdę.muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


W Żaku muzycy zaprezentują materiał z płyty Mokotów, bo tak zatytułowany jest drugi album w karierze duetu. To zbiór jedenastu piosenek, w których folk znany z debiutu brzmi znacznie bardziej rockowo.

To kontynuacja muzycznej podróży zapoczątkowanej na debiucie, a jednocześnie otwarcie na nowe dźwięki. Na pewno muzyka, na którą warto w tym roku zwrócić uwagę, choć pewnie nie dla wszystkich. Niektórzy potrzebują krzyku, by do nas dotrzeć i przykuć naszą uwagę. Lilly Hates Roses wystarcza do tych celów szept. (Paweł Lach, rockmagazyn.pl)

Na drugim albumie dostajemy elementy, których brakowało na "Something to Happen". Przede wszystkim, dużo więcej twórczego hałasu. Muzycy odeszli od stricte akustycznego grania. Pokazali, że potrafią tworzyć inaczej, z pazurem. Duża w tym zasługa producenta Bogdana Kondrackiego, mającego w swej biografii współpracę z Dawidem Podsiadło, Anią Dąbrowską czy wczesną Brodką. Na "Mokotowie" jest więcej bębnów, tupania nogami, muzycy położyli też wyraźny akcent na gitary. Surowe granie spod znaku The National - tu wzbogacone o elektronikę - w połączeniu z delikatnymi wokalami daje intrygujący efekt. Punktem odniesienia niech będzie "Spiders And Snakes" czy najciekawsza piosenka na płycie - "Eternal". (Tomasz Blaszkiewicz, Uwolnij Muzyke.pl)

Informacja o biletach

13 zł I pula / 23 zł II pula – zniżka* na Kartę Dużej Rodziny
15 zł I pula / 25 zł II pula – ulgowe* dla studentów, uczniów, seniorów
20 zł I pula / 30 zł II pula – super zniżka* na Kartę do Kultury 
25 zł I pula / 35 zł II pula – bez zniżek 
Ostatni dzień sprzedaży I puli: niedziela przed danym koncertem

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ)

Sprzedaż biletów i karnetów oraz rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak codziennie w godzinach od 15.00 do 21.00 (w sb i nd od g.16.00) lub 30 minut przed pierwszym seansem. 
Kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90– w.117 / Płatność za bilety i karnety gotówką, kartą lub przelewem (tylko bilety bez zniżek) po uzgodnieniu z kasą. 

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane). / Rezerwacje można opłacić przelewem po uzgodnieniu z pracownikiem Kasy Klubu Żak (nie dotyczy zniżek). / Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 20 miejsc na dany koncert/przedstawienie/seans. 

Liczba biletów w danej puli limitowana. / Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Liczba miejsc siedzących na koncertach jest ograniczona, miejsca nie są numerowane, a w przypadku dużego zainteresowania danym koncertem wszystkie miejsca stojące. 
W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć profesjonalnym sprzętem w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych. 
Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.