• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Let's Go Te33no V & Acid Orange Crew XVII B-DAY with Recoil (1 opinia)

Jakie są imprezy urodzinowe każdy wie, lekko nigdy nie jest - przetrwają tylko najwytrwalsi. Po nich zwykle pozostają tylko legendy w postaci opowieści o tygodniowych afterach. Tym razem nie będzie inaczej, gdyż chcielibyśmy Was zaprosić na podwójne urodziny ekip zaprawionych w bojach - Acid Orange Crew oraz Te33no Collective! No a jak podwójne, to wypadało by uruchomić dwie sceny:

gru 31

sobota, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
ulgowy 60 zł
Kup bilet
gru 31

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 60 - 280 zł
Na głównej scenie usłyszymy Techno w najlepszym wydaniu. D.A.V.E.'a The Drummer'a chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Tak dla pewności: każdy kto interesował się muzyką techno w przeciągu ostatnich 10-15 lat prawdopodobnie natknął się na jakiś jego numer. To jeden z kluczowych producentów dla gatunku Hard/Acid Techno. Założyciel słynnego labela Hydraulix wydającego najgorętsze nazwiska w branży. Jego muzyka regularnie grywana jest przez takich artystów jak: Carl Cox. Dave Clark, Chris Liberator, A.Paul, Eric Sneo, Wehbba czy Sasha Carassi.

Ekipy solenizantów są dwie, także również drugi gość musi trzymać podobnie wysoki poziom. Jest nim kolejna legenda, techno purysta - Mike Humphries. Mike zaczął swoja przygodę z muzyką we wczesnych latach 90. Niegdyś prowadził label Player, w którym wydawał muzykę takich artystów jak Joey Beltram, Adam Beyer, Marco Bailey, Mark Broom czy Ben Sims. Mike zjeździł ze swoimi mrocznymi energetycznymi setami pół świata. Obecnie jest rezydentem klubu The Darkside w Leeds i właścicielem labelu Mastertraxx.

Headlinerów na głównej scenie jest więcej - powracający do Gdańskiej Stoczni po przerwie 3phazegenerator (UK), oraz debiutujący na 3miejskiej scene Zentral. Gospodarzami głównej sceny bedą - Pako, Robo, R-Mix i Ukash. Na drugiej scenie serwowana będzie dobrze wszystkim znana Bułka Parysska. Piekarze w składzie Paryss, Marboc, PB Skarpy i E.F.G. zaserwują najgrubsze z grubych nuty tech-house.


Recoil Main Stage: (Techno, Hard Techno, Dark, Acid)
D.A.V.E. THE DRUMMER [Hydraulix, Stay Up Forever] Londyn
MIKE HUMPHRIES [Mastertraxx, Naked Lunch] Leeds/Manchester
3PHAZEGENERATOR [Recoil, Cluster] London
ZENTRAL [Side Efex] London
UKASH [Dark Underground Records, Te33no] Ustka
ACID ORANGE CREW [R-mix, Pako, Robo] 3city

Bułka Paryss'ka Showcase: (House, Deep, Techno, Tech-House)
PARYSS
MARBOC
PB SKARPY
E.F.G.www.te33no.net 
https://www.facebook.com/stayupforever
https://www.facebook.com/acidorangecrew
https://www.facebook.com/bulkaparyska

Informacja o biletach

bilety wkrótce!

Opinie (1)

  • D.A.V.E. THE DRUMMER

    tak tak tak :)

    • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.