stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Letnie spotkanie pod żaglami

  • sobota, 24 czerwca 2017,
    godz. 10:00 - 16:00
  • Gdańsk szadółki, przy zbiorniku Świętokrzyska II
    Organizator: Zakład Utylizacyjny
  • wstęp wolny

Możliwość samodzielnego zbudowania i zwodowania mini eko - łódek, wyścigi sterowanych żaglówek oraz wspólne malowanie prawdziwej łodzi będą głównymi atrakcjami imprezy rodzinnej, którą Zakład Utylizacyjny we współpracy z Radą Dzielnicy Jasień przygotował dla mieszkańców Gdańska.

maj 31

niedziela, godz. 12:00

Wstęp wolny
Event organizowany jest w ramach Programu Społecznego "Aktywne Sąsiedztwo", którego głównym celem jest podnoszenie jakości życia mieszkańców najbliższego otoczenia Zakładu Utylizacyjnego. Organizatorzy przygotowali dla uczestników aż 5 stref tematycznych: Morską, Retro Sport, Chilloutu, Dla dzieci oraz Edukacyjną. Oprócz głównych atrakcji związanych z morzem, dorośli uczestnicy będą mogli pokazać swoim pociechom jak się kiedyś bawili grając w gumę, klasy, czy kapsle. Dla najmłodszych przewidziano także zabawy z wykorzystaniem metody decoupage oraz tworzenie eko biżuterii. W punkcie informacyjnym Zakładu Utylizacyjnego będzie można natomiast sprawdzić swoją wiedzę z zakresu właściwiej segregacji odpadów, porozmawiać o działalności Spółki, jak również zapytać o plany inwestycyjne oraz o bezpłatne usługi świadczone dla mieszkańców.

- Zależy nam na podkreśleniu morskiego klimatu Gdańska, ale nie zapominamy o głównej idei naszych spotkań z mieszkańcami: o eko edukacji. Mamy nadzieję, że takie rozpoczęcie wakacji sprawi uczestnikom dużo radości - mówi Monika Łapińska-Kopiejć z Zakładu Utylizacyjnego.

"Letnie spotkanie pod żaglami" odbędzie się 24 czerwca 2017 r. w parku przy zbiorniku Świętokrzyska II, w godzinach 10:00 - 16:00.

Wydarzenie na Jasieniu to kolejna, po kwietniowym Wielkim Sprzątaniu Gdańska-Południe, impreza programowa Spółki. Zaraz po wakacjach zaplanowane są koleje atrakcje.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk i Dziennik Bałtycki

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij