• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Letnie brzmienia - Nosowska

Letnie Brzmienia w Gdańsku - na Placu Zebrań Ludowych zagrają: Nosowska, Brodka, Kwiat Jabłoni i Natalia Przybysz. Artyści wystąpią na plenerowej scenie Letnie Brzmienia, to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów.

W lipcu i wrześniu usłyszymy przede wszystkim najbardziej lubiane i najnowsze utwory artystów. Cykl otworzy charyzmatyczna Nosowska (9.07), dzień później zagra nie mniej oryginalna Brodka (10.07). Koncertowy lipiec dopełni jeszcze uwielbiany przez publiczność Kwiat Jabłoni (14.07). Wakacyjny czas pożegnamy z kolei z Natalią Przybysz (3.09) Koncerty live gwarantują niepowtarzalne wrażenia!

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Nosowska to skromna i unikająca tłumów artystka dominuje na polskiej scenie muzycznej od 30 lat. Jest wybitną tekściarką, wokalistką, a także autorką bestsellerów. Zdobywczyni wielu nagród, w tym Fryderyków. Rok 2018 u Nosowskiej okazał się przełomowy - w maju ukazała się jej debiutancka powieść "A ja żem jej powiedziała...", a w październiku 2018 r. płyta "BASTA" - mocna i bezpośrednia, a momentami brutalna. We wrześniu 2020 do księgarni trafiła druga książka Nosowskiej, "Powrót z Bambuko".

***
Letnie Brzmienia to ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami i artystkami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie - Finał - termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production.

Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, trojmiasto.pl.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  79 - 279 zł
Bilety od 79 zł na koncerty będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00) na www.letniebrzmienia.pl" target="_blank" rel="nofollow">www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00) na www.letniebrzmienia.pl" target="_blank" rel="nofollow">www.letniebrzmienia.pl.

Opinie

 • muzyka alternatywna , pop
  paź 5
  środa, g. 19:00
  Gdańsk, Drizzly Grizzly
  Princess Chelsea