stat
Impreza odwołana

Letnie Napięcie: Ørganek

Zaczynał w połowie poprzedniej dekady jako filar zespołu SOFA, ale sukces na masową skalę przyszedł, gdy powołał do życia projekt Ørganek. Pierwszy materiał zespołu, Głupi (2014) sprzedał się w nakładzie przekraczającym 30 tysięcy egzemplarzy i przyniósł artyście Platynową płytę. Podobnie stało się z krążkiem Czarna Madonna, który ujrzał światło dzienne dwa lata później.

4 czerwca - 30 sierpnia 2021

Gdynia,
Wstęp wolny
sie 22

niedziela, godz. 18:00

Słupsk,
bilety 90 - 130 zł
Kup bilet
Tomasz Organek ma na koncie również m.in. dwa Fryderyki, Nagrodę Muzyczną Programu 3 Polskiego Radia oraz tytuł Mistrza Mowy Polskiej Vox Populi. Przed rokiem zadebiutował również na rynku wydawniczym jako autor powieści Teoria opanowywania trwogi.

rock - koncerty w Trójmieście


Sam pisze o sobie najlepiej umiem robić to, co niepotrzebne, ale nie może być to do końca prawda, skoro jego płyty rozchodzą się jak świeże bułeczki, koncerty wyprzedają do ostatniego miejsca, a takie piosenki jak Głupi ja czy Mississippi w ogniu z miejsca zyskiwały status przebojów.

Plener 33 będzie w ogniu podczas koncertu grupy Ørganek w ramach Letniego Napięcia!

Koncert Ørganka w ramach Letniego Napięcia został przeniesiony na 23.07.2021.

Bilety z nową datą już w sprzedaży https://bit.ly/OrganekLetnieNapiecie_2021

Wydarzenie z terminem w 2021 Letnie Napięcie: Ørganek

Bilety z datą 2020 na każdy z przeniesionych koncertów w ramach Letniego Napięcia zachowują ważność na występach, które odbędą się w 2021 roku.

Jeżeli z różnych powodów nie możecie lub nie chcecie uczestniczyć w przeniesionych wydarzeniach, macie możliwość zwrotu kosztów za zakupione bilety. Aby uzyskać zwrot, napiszcie wiadomość o treści "ZWROT" na: aleksandra@soundrive.pl. Do maila dołączcie dane, które podaliście przy zamówieniu (imię i nazwisko, adres e-mail) oraz nr zamówienia. Po weryfikacji, środki zostaną zwrócone automatycznie na konto, z którego dokonano zakupu.

Zwroty będą realizowane w terminie 180 dni od daty przeniesienia koncertu na podstawie decyzji Parlamentu, który postanowił przedłużyć ustawowo termin na zwrot środków na zakup biletów na koncert do 180 dni od rozwiązania umowy poprzez wprowadzenie art. 15 zp tzw. tarczy antykryzysowej (tj. ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw).

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    59 - 79 zł
I PULA: 59 zł
II PULA: 69 zł
III PULA: 79 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.