stat

Letnie Napięcie: Ørganek

Zaczynał w połowie poprzedniej dekady jako filar zespołu SOFA, ale sukces na masową skalę przyszedł, gdy powołał do życia projekt Ørganek. Pierwszy materiał zespołu, Głupi (2014) sprzedał się w nakładzie przekraczającym 30 tysięcy egzemplarzy i przyniósł artyście Platynową płytę. Podobnie stało się z krążkiem Czarna Madonna, który ujrzał światło dzienne dwa lata później.

sie 16

niedziela, godz. 18:00

Gdańsk, Sopot,
Wstęp wolny
lip'21 23

piątek, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 59 - 79 zł
Tomasz Organek ma na koncie również m.in. dwa Fryderyki, Nagrodę Muzyczną Programu 3 Polskiego Radia oraz tytuł Mistrza Mowy Polskiej Vox Populi. Przed rokiem zadebiutował również na rynku wydawniczym jako autor powieści Teoria opanowywania trwogi.

rock - koncerty w Trójmieście


Sam pisze o sobie najlepiej umiem robić to, co niepotrzebne, ale nie może być to do końca prawda, skoro jego płyty rozchodzą się jak świeże bułeczki, koncerty wyprzedają do ostatniego miejsca, a takie piosenki jak Głupi ja czy Mississippi w ogniu z miejsca zyskiwały status przebojów.

Plener 33 będzie w ogniu podczas koncertu grupy Ørganek w ramach Letniego Napięcia!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    59 - 79 zł
I PULA: 59 zł
II PULA: 69 zł
III PULA: 79 zł

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij