stat
Impreza odwołana

Letnie Napięcie: Mrozu

pop

Napięcie rośnie! Skład muzycznego cyklu w Stoczni Gdańskiej zasila MROZU!

Po raz pierwszy zrobiło się o nim głośno w 2009 roku, kiedy przebój Miliony monet nie schodził z rotacji, a media okrzyknęły młodego wokalistę mianem polskiego Justina Timberlakea. MROZU obrał jednak własną drogę, by po latach stać się ikoną autorskiej piosenki popularnej o zabarwieniu rock'and'rollowym, soulowym czy bluesowym. Na jego dyskografię składa się obecnie pięć krążków w tym platynowy Rollercoaster (2014) i złoty Zew (2017). Ostatnia płyta, Aura przyniosła mu nominację do Fryderyka w kategorii Album pop.

pop - koncerty w Trójmieście


Co roku wraz z zespołem podwyższamy poprzeczkę. Koncerty to nie odcinanie kuponów od sukcesów płyty, ale ciężka praca począwszy od studia aż po salę prób. To nieustanne samodoskonalenie - mówił w jednym z wywiadów MROZU. O jego kunszcie na żywo będzie można przekonać się 10 lipca w Plener 33, gdzie zabrzmią przeboje takie jak Jak nie my to kto, Szerokie wody, czy 1000 metrów nad ziemią.
mar'21 18

czwartek, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 99 - 599 zł
Kup bilet
lip'21 16

piątek, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 70-80 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • rock , pop , soul
  lis 2
  poniedziałek, g. 19:00
  Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  Maryla Rodowicz
 • muzyka alternatywna , pop , muzyka elektroniczna
  lis 7
  sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Drizzly Grizzly
  Rosalie