stat
Impreza odwołana

Letnie Napięcie: Mrozu

pop

Napięcie rośnie! Skład muzycznego cyklu w Stoczni Gdańskiej zasila MROZU!

lip 4

niedziela, godz. 20:00 - 22:00

bilety 69-249 zł
Kup bilet
gru 14

wtorek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 129-209 zł
Kup bilet
Po raz pierwszy zrobiło się o nim głośno w 2009 roku, kiedy przebój Miliony monet nie schodził z rotacji, a media okrzyknęły młodego wokalistę mianem polskiego Justina Timberlakea. MROZU obrał jednak własną drogę, by po latach stać się ikoną autorskiej piosenki popularnej o zabarwieniu rock'and'rollowym, soulowym czy bluesowym. Na jego dyskografię składa się obecnie pięć krążków w tym platynowy Rollercoaster (2014) i złoty Zew (2017). Ostatnia płyta, Aura przyniosła mu nominację do Fryderyka w kategorii Album pop.

pop - koncerty w Trójmieście


Co roku wraz z zespołem podwyższamy poprzeczkę. Koncerty to nie odcinanie kuponów od sukcesów płyty, ale ciężka praca począwszy od studia aż po salę prób. To nieustanne samodoskonalenie - mówił w jednym z wywiadów MROZU. O jego kunszcie na żywo będzie można przekonać się 10 lipca w Plener 33, gdzie zabrzmią przeboje takie jak Jak nie my to kto, Szerokie wody, czy 1000 metrów nad ziemią.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.