• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Letnie Napięcie: Daria Zawiałow

Czas na inaugurację nowego cyklu w postindustrialnych przestrzeniach Stoczni Gdańskiej, nadciąga Letnie Napięcie w Plener 33!

Daria Zawiałow to jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej i koncertowy pewniak. Przekonała się o tym dotychczas publiczność m.in. Męskiego Grania, festiwalu Opener, PolandRock, Karków Live i Orange Warsaw, a przede wszystkim jej trasy Helsinki Tour, wyprzedanej jeszcze przed startem.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


W 2017 roku wokalistka zadebiutowała płytą A kysz!, która pokryła się Złotem i przyniosła jej dwa Fryderyki (Fonograficzny debiut roku oraz Album roku alternatywa). Dwa lata później ponownie sięgnęła po Złoto, kiedy światło dzienne ujrzało jej kolejne wydawnictwo, Helsinki. Ten bestsellerowy materiał promowany był przebojowym singlem Hej Hej!, który w ciągu kilku miesięcy wykręcił ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube.

Podczas koncertów wraz z chłopakami dajemy z siebie maksymalną ilość energii. Tyle ognia, ile mamy w sobie. To potężny ładunek. Publiczność chyba to czuje i nam to oddaje. Ta interakcja, to, że ludzie śpiewają piosenki z pamięci to jest coś, czego tak naprawdę nie da się opisać - mówiła Daria Zawiałow w jednym z tegorocznych wywiadów.

17 lipca 2020 Daria Zawiałow na Letnim Napięciu!

Start sprzedaży: 13.01.2020

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.