stat

Letnie Napięcie: Bedoes

Koncert Bedoesa rozpocznie sierpniowy cykl koncertów Letnie Napięcie!

Można mnie nienawidzić, ale trzeba we mnie uwierzyć, mówił Bedoes w wywiadzie, który ukazał się wkrótce po premierze singla Gustaw w lipcu 2017 roku. Tamta piosenka wstrząsnęła hip-hopowym środowiskiem, uzyskała ponad 23 miliony wyświetleń na YouTube i z miejsca uczyniła bydgoszczanina jedną z najgłośniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej.

Bedoes dopiero w kwietniu skończy 22 lata, a ma już na koncie trzy albumy studyjne, jedną Złotą i dwie Platynowe Płyty, nominację do Fryderyka 2019 w kategorii Przebój roku za 05:05 oraz współpracę z takimi tuzami jak Taco Hemingway, Quebonafide czy bracia Golec, z którymi przygotował aż dwa utwory - Janosik oraz Górą ty. Nieustannie rozpala masową wyobraźnię i wzbudza dyskusję.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Płyta Opowieści z Doliny Smoków, którą Bedoes wydał w listopadzie ubiegłego roku wspólnie z Lankiem, rozeszła się dotąd w nakładzie przekraczającym 30 tysięcy egzemplarzy. Promujące je single SAUVAGE, Brzydkie Rzeczy czy VOGUE na pewno zabrzmią podczas czwartej odsłony cyklu koncertów w Stoczni Gdańskiej, Letnie Napięcie.

Start sprzedaży biletów:
Poniedziałek, 27 stycznia 2020, 12:00

I pula: 50 zł
II pula: 60 zł
III pula: 70 zł

Bilety dostępne do wyprzedania zasobów.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które w dniu koncertu ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w nim samodzielnie, pod warunkiem posiadania przy wstępie na wydarzenie dokumentu potwierdzającego wiek oraz pisemnej zgody opiekuna prawnego, dostępnej na stronie Letnie Napięcie. Brak w/w dokumentów jest równoznaczny z odmową wstępu na koncert.
sie 20

czwartek, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 99 zł
paź 23

piątek, godz. 16:00

Gdańsk,
bilety 95-115 zł

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij