• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
PATRONAT

Letnie Brzmienia: Zalewski, Sochacka, Nosowska (7 opinii)

Wakacyjna trasa koncertowa z najlepszą polską muzyką już po raz czwarty wyruszy latem w muzyczną podróż. Dwudniowy festiwal Letnie Brzmienia odbędzie się na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku między 11 i 12 sierpnia. Line-up wypełniają solowe koncerty popularnych twórców i premierowy projekt specjalny - BABIE LATO. Karnety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl.

W 2023 roku to my podróżujemy do Ciebie, tym razem na dłużej i tylko raz. W centrum Twojego codziennego życia na te 2 dni stworzymy taneczny świat dla Ciebie i Twoich bliskich. Poczuj moc muzyki - z sobą, wśród przyjaciół - tak, jak lubisz najbardziej. O letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje w gdańskim Placu Zebrań Ludowych zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska.

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


W line-upie Letnich Brzmień w Gdańsku pojawia się niekwestionowana królowa dystansu i mistrzyni słowa Nosowska oraz człowiek orkiestra Zalewski, tym razem z projektem "Zalewski śpiewa Niemena", który bierze na warsztat ponadczasową twórczość Czesława Niemena. Na scenie obok Zalewskiego wystąpią również siostry Paulina i Natalia Przybysz.

BABIE LATO to międzypokoleniowy projekt, gromadzący na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy inspirujące artystki młodego pokolenia. 

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2022)


- Wakacje wypełnimy muzycznym BABIM LATEM, w którym jest miejsce na subtelną czułość i zahartowaną, bezkompromisową kobiecość. Muzyką opowiemy, jak widzimy rolę współczesnej kobiety i jak czerpać z tej siły - podkreśla Natalia Kukulska. Imprezowe, energetyczne kawałki ze światowego repertuaru są utrzymane w letnim klimacie, będą oscylować wokół funkowych i klubowych nurtów z domieszką house'owych brzmień w stylu lat 90., R'n'B i soulu.Na Letnich Brzmieniach w Gdańsku pojawią się subtelna i o wielu talentach Bovska, szturmem zdobywająca uznanie Zalia, bezkompromisowa i odważna - Margaret. Szczerze ucieszy się też fanbase Brodki, której ostatni album "Sadza" spotkał się z doskonałym przyjęciem słuchaczy i środowiska. Miłość publiczności zyskała dzięki swoim pełnym emocji kawałkom, które razem z zespołem świetnie przenosi na scenę. Mowa oczywiście o Kaśce Sochackiej.

Do dobrej zabawy zaprosi pełen humoru WaluśKraksaKryzys oraz bracia Kacperczyk, ale pojawi się też artystka "w smutku czująca się najlepiej", czyli Daria ze Śląska. W połowie kwietnia publiczność Letnich Brzmień pozna pełen muzyczny repertuar.

Harmonogram Letnich Brzmień 2023 - Gdańsk:
Gdańsk / 11-12.08.2023 r. / Park Zebrań Ludowych
Zalewski śpiewa Niemena, projekt specjalny BABIE LATO, Nosowska, Kaśka Sochacka, Kacperczyk, The Dumplings, WaluśKraksaKryzys, Daria ze Śląska, Natalia Przybysz, Margaret, Zalia

Spotkajmy się, posłuchajmy, poleżmy, potańczmy, poczujmy razem #latomuzycznychemocji.
Letnie Brzmienia 2023 w festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy współcześnie wyznaczają trendy. To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności. Projekt wyróżnia coś jeszcze - Letnie Brzmienia pobudzają miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności. Więcej na www.letniebrzmienia.pl.

Organizatorem festiwali Letnie Brzmienia 2023 jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem jest Eventim. Partnerami medialnymi wydarzenia są: Radio Zet, Zwierciadło, Glamour, trojmiasto.pl, Gazeta Wyborcza, AMS, Onet.


Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  359 zł
 • Przedsprzedaż
  249 zł
KARNETY:
299 zł – REGULAR dostępne do 31.05.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów
359 zł – FINAL CALL dostępne od 31.05.2023 (godz. 12.00)
Karnety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl. Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży w połowie kwietnia 2023 r. Dzieci do 6 roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. 

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert. 

Opinie (7) 6 zablokowanych

 • Trochę mało info. (4)

  Bilety już w sprzedaży a info kto wystąpi brak. Mało mnie obchodzi kto był w poprzednich latach. Czyli kupujemy kota w worku. Standard

  • 10 3

  • Harmonogram Letnich Brzmień 2023 - Gdańsk:
   Gdańsk / 11-12.08.2023 r. / Park Zebrań Ludowych
   Zalewski śpiewa Niemena, projekt specjalny babie lato, nosowska, Kaśka Sochacka, Kacperczyk, The Dumplings, WaluśKraksaKryzys, Daria ze Śląska, Natalia Przybysz, Margaret, Zalia

   • 1 1

  • czytanie ze zrozumieniem (1)

   z tekstu ... Zalewski śpiewa Niemena, projekt specjalny babie lato, nosowska, Kaśka Sochacka, Kacperczyk, The Dumplings, WaluśKraksaKryzys, Daria ze Śląska, Natalia Przybysz, Margaret, Zalia

   • 0 3

   • Michałek skomentował w lutym , jak można było kupić bilet, ale bez informacji na jakiego artystę się kupuje. Czytanie ze zrozumieniem się kłąnia :)

    • 1 0

  • Wykonawcy

   Będzie Zenek i Sławomir .

   • 0 0

 • kpina (1)

  359zł ??? co tak tanio powinno być 1000zł

  • 16 1

  • A może te bilety powinny być po 100 000 000?

   Jestem zdumiona, że płacić trzeba z bilety. Na początku wieku były gratisowe wejścia, szkoda, ze Miasto nie chce sponsorować mieszkańcom tej rozrywki.

   • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.