stat
Impreza już się odbyła

Letnia Scena Blues: Sosnowski

Obsypany nagrodami songwriter i gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego utwory, takie jak na przykład "Deszcz", nie tylko zdobyły uznanie wielu dziennikarzy muzycznych, ale także podbiły serca słuchaczy, wskakując na dobre pozycje na polskich listach przebojów.

Po nominowanej do Fryderyka płycie "The Hand Lugagge Studio", dzięki której dał się poznać jako charyzmatyczny one man band, artysta wraca z 12 nowymi, energetycznymi piosenkami po polsku. "Tylko się nie denerwuj" to barwna, pozytywna odpowiedź na dzisiejsze, trudne czasy.

blues - koncerty w Trójmieście


Album promuje aktualnie singiel, zatytułowany "Po prostu" NAGRODY: - wyróżniony na Mateuszach Trójki - 'Szczota" na Offensywie De Luxe - Grand Prix na Suwałki Blues Festival - polski reprezentant na konkurs European Blues Challange 2021. - występował m.in. na Męskim Graniu, Enea Spring Break, Naturalnie Mazury Festiwal, festiwalu ZEW się budzi czy Blues Maratonie.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.