stat
Impreza już się odbyła

Letni chill w Muszli

W letnie, sobotnie wieczory nie odpoczywamy, bawimy się w rytmie muzyki, którą zmiksują dla Was DJ-e Co tydzień zaprosimy kogoś innego, kto stanie za konsolą i zaproponuje Wam swoją wizję letniego chillu.

wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Posłuchacie, pobujacie się, a może nawet potańczycie (na razie w bezpiecznych odległościach) do funku, chillu, elektroniki i różnych innych klimatów. Nasi niezawodni barmani również będą miksować szalone drinki. W soboty bar otwarty jest do 1:00!

️W przypadku złej pogody przenosimy muzyczne rytmy do środka.

W najbliższą sobotę, 25 lipca, rozrusza Was Tomasin aka DJ MIX A LOT

Tomasin - Muzyk, autor tekstów, selektor i DJ działający na artystycznej scenie od 1999 roku. Jest członkiem niezależnych zespołów takich jak DwaZera (rap), Funkloopy (funk), Czarny Porzecz & Doktor Fatalny (muzyka elektroniczna), reprezentant trójmiejskiego kolektywu Ziomboi Klika. Twórca internetowej audycji radiowej Soul Pudding (2009-2011). Od 2009 roku zajmuje się organizacją eventów, koncertów oraz jam'ów. Właściciel agencji eventowej REACT.

SOUL PUDDING - to autorska selekcja utworów, na której usłyszysz soul w najlepszym wykonaniu artystów z lat '70 - '80 oraz wszelkie pochodne klimaty t.j.- Rap, instrumental, Downtempo, Neo-soul.

Soul Pudding jest dla wszystkich, którzy lubią słuchać spokojnej, wręcz "słodkiej" muzyki wieczorem samemu lub z bliskimi.

Tutaj próbka: https://www.facebook.com/PuddingSoul/app/49631911630/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.