stat
Impreza już się odbyła

Let Us Take You There - Skipek & Malenda

Klasyka gatunku, pewność że będzie ogień, oczywista oczywistość i gwarancja najlepszej imprezy...to nie tylko ID, ale przede wszystkim impreza Let Us Take You There.

sie 7-8

sobota - niedziela, godz. 21:00

Sopot,
bilety 30 zł
wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Let Us Take You There to wspólny projekt krakowskiej wokalistki Kasi Malendy oraz pochodzącego z Olsztyna dja Skipka.

Kasia Malenda to jedna z najbardziej obiecujących Polskich wokalistek. Szerszej publice jest znana z VI edycji programu The Voice of Poland, gdzie świetnie wypadła dochodząc aż do półfinału. Jako jedyna uczestniczka 4 razy została zaszczycona "standing ovation", a jurorzy nie szczędzili pochwał jej talentowi.

Let Us Take You There to projekt dwóch wulkanów energii, dużej ilości bassu i melodii.
W swoich setach podróżują od lekkich soulfulowych brzmień, po deepowe odcienie muzyki house. Jak mówią sami o sobie "Nie obowiązują nas schematy, jest tyle świetnej muzyki, którą chcemy Wam pokazać. Daje nam to możliwość rozwijania skrzydeł i tworzenia rzeczy przy których sami chcemy się bawić. Dla nas wspólne granie to najlepsza zabawa co zawsze udziela się na parkiecie." Podczas prawie już dwuletniej trasy odwiedzają najlepsze polskie kluby, od morza aż po Zakopane. Potężna dawka energetyczna, którą musisz sprawdzić! Pozwól im przenieść Cię do ich muzycznego świata i daj się ponieść dźwiękom.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.