• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Let It Snow - Koncert świąteczny (1 opinia)

W sobotę 17 grudnia o godz. 16.00 i 19.00 zapraszamy na tradycyjne koncerty świąteczne wypełnione najsłynniejszymi utworami bożonarodzeniowymi. Let it Snow, It's Begining To Look A Lot Like Christmas, Have Yourself A Merry Little Christmas, Na całej połaci śnieg, Z kopyta kulig rwie to tylko niektóre piosenki jakie wysłuchamy tego wieczoru w wykonaniu Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego oraz znakomitych gości!

W niepowtarzalną atmosferę zabierze nas jedna z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia - Karolina Leszko, uczestniczka telewizyjnych show: The Voice of Poland, Must Be The Music, THE FOUR. Karolina jest absolwentką wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej katowickiej Akademii Muzycznej. W 2017 roku wystąpiła w koncercie DEBIUTY podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2019 roku w krakowskiej arenie, Karolina spełniła jedno ze swoich największych marzeń. Zaśpiewała u boku Michela Buble piosenkę When I Fall In Love. Duet ten stał się medialną sensacją - zarejestrowany film w ciągu kilku dni osiągnął ponad milion odsłon. W sierpniu 2022 zaśpiewała podczas sopockiego Festiwalu Top of The Top w Operze Leśnej zbierając znakomite recenzje.

piosenki świąteczne - koncerty w Trójmieście


Solistce towarzyszyć będą dobrze znani trójmiejskiej publiczności artyści: przy fortepianie zasiądzie autor wszystkich aranżacji Artur Jurek, na saksofonie zagra Dariusz Herbasz, na kontrabasie Jarosław Stokowski i perkusji Michał Lasota.

Niech magia świąt dopełni się muzyką!

Wykonawcy:
Karolina Leszko - śpiew
Dariusz Herbasz - saksofon tenorowy
Artur Jurek - fortepian
Jarosław Stokowski - kontrabas
Michał Lasota - perkusja
Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Wojciech Rajski - dyrygent

W programie koncertu usłyszymy piosenki związane z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

Koncerty zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  25 zł
 • Bilet ulgowy
  35 zł
Bilety w cenie 35 zł (normalny), 25 zł (ulgowy) do nabycia on- line na interticket.pl oraz w punktach stacjonarnych Informacji Turystycznej w Sopocie. 15 zł z Kartą Sopocką do nabycia w punktach stacjonarnych Informacji Turystycznej w Sopocie.

Opinie (1) 1 zablokowana

 • Lets snow

  Bylo magicznie Dziekujemy

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.