stat
Impreza już się odbyła

Leszczoteka w BOTO / Aga Skawińska i Maciej Łyszkiewicz

pop

Któż z nas nie zna takich przebojów jak "Kombinuj dziewczyno" czy "Ta dziewczyna". Twórcą muzyki i słów tych piosenek jest gdynianin Maciej Łyszkiewicz. Znacie te piosenki z interpretacji męskiej, a na koncercie spojrzymy na te i inne przeboje oczyma kobiety - niezwykle utalentowanej muzycznie aktorki Agnieszki Skawińskiej. Leszczoteka to zbiór piosenek z repertuaru znanego w całej Polsce zespołu Leszcze.

Spójrzmy na świat, który nas otacza, z lekkością i przymrużeniem oka.

pop - koncerty w Trójmieście


Agnieszka Skawińska - aktorka scen muzycznych i dramatycznych. Dająca się poznać również na arenie międzynarodowej poprzez gościnne występy na festiwalach, koncertach czy udział w spektaklach. Jako dyrektorka Miejskiego Domu Kultury w Rumi i Założycielka Zawodowego Teatru MDK propaguje edukację artystyczną. Organizatorka życia kulturalnego i pasjonatka życia.

Maciej Łyszkiewicz - gdyński pianista, kompozytor i autor tekstów. Laureat wielu nagród za swoją twórczość m.in. Nagrody Prezydenta Miasta Gdyni. Twórca zespołów Leszcze, No Limits, Iza&Latynoscy Brothers i The Q. Swój czas poświęca również na działania charytatywne, m.in. koncert Muzycy dla Hospicjum. Jego muzyka prezentowana jest w Polsce i w stacjach radiowych na całym świecie.

Obowiązują następujące wytyczne:
- na górę może wejść jedynie 25 osób
- obowiązują maseczki lub przyłbice dla wszystkich osób na widowni
- przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
- przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  40 zł
 • Kontakt
  600-464-619
Bilety w cenie 40 zł
online: https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • jazz , rock , pop , muzyka chóralna , widowisko / show , jubileusz
  cze 22
  wtorek, g. 20:00
  Gdynia, Teatr Muzyczny
  Karuzela Gna
 • rock , pop
  cze 23
  środa, g. 18:00, 21:00
  Gdańsk, Stary Maneż
  Karaś / Rogucki