• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Lepsza strona zimy

W weekend 30 listopada - 1 grudnia 2019 do Gdańska zawita lepsza strona zimy. Na Targu Siennym stanie góra lodowa z blisko sześćdziesięciometrową zjeżdżalnią. Będzie można nią zjechać wprost do restauracji McDonald's.

Już drugi rok z rzędu McDonald's Polska pokaże piękną, pełną magii i śniegu zimę. Podczas zeszłorocznej akcji, w Lublinie stanęła instalacja ze śnieżną kulą. Tym razem lepsza strona zimy zawita do Gdańska. Przy Forum Gdańsk na Targu Siennym powstanie zimowe miasteczko. Za sprawą padającego śniegu, efektów świetlnych i dźwiękowych zagości w nim mroźny, bajkowy klimat.

Już w sobotę 30.11 i niedzielę 1.12 w godz. 11.00 - 15.00 oraz od 17.00 - 21.00 będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanych, zimowych rozrywkach. Główna atrakcja to zjazd z prawie sześćdziesięciometrowej zjeżdżalni wprost do restauracji McDonald's. Uczestnicy będą zjeżdżać w specjalnych pontonach. Udział jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich chętnych po zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu. Osoby poniżej 18 lat będą potrzebowały zgody rodzica lub opiekuna. Dodatkowo, przygotowano atrakcje w postaci pamiątkowych zdjęć w m.in. z wnętrza lodowej bryły. Zapraszamy wszystkich chętnych!

A jak to wyglądało w zeszłym roku? Za sprawą McDonald's na placu Zamkowym w Lublinie stanęła wysoka na trzynaście metrów przezroczysta kula, zbudowana na wzór śnieżnych zabawek. Znalazł się w niej budynek stylizowany na restaurację w otoczeniu zaśnieżonych drzewek - idealna sceneria do zimowych selfie.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.