stat
Impreza już się odbyła

Lekcje Jogi dla p o c z ą t k u j ą c y c h

Joga

18 - 25 listopada 2019, godz. 9:00

Joga na stres

w każdy poniedziałek (do 29.06.2020), godz. 10.00

Gdańsk,
bilety 170-200 zł
ulgowy 125-160 zł
Dla wszystkich tych którzy nie mają odwagi a chcieliby rozpocząć przygodę z Jogą. Lekcje dla początkujących.

W każdy poniedziałek, wtorek i środę w godz. 19.30-21.00

Koszt 18 zł za 1.5 godz.

- Nie musisz być elastyczna/-y aby ćwiczyć jogę. Zaczniesz ćwiczyć i uelastycznisz ciało!

- Nie musisz czekać aż zrzucisz parę zbędnych kilogamów aby ćwiczyć jogę. Zaczniesz ćwiczyć a schudniesz!

- Nie masz siły, aby ćwiczyć; wciąż czujesz się zmęczona/-y? Zacznij ćwiczyć jogę zwiększysz swoja energię!

- Nie masz głowy myśleć o jodze, chodzisz zestresowana/-y. Joga pomoże ci się odprężyć i zrelaksować.

Przyjdź sprawdź czy ci się podoba !

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc niezbędne zapisy:
Marlena tel. 0692 838 841, joga@nowosci.info


Oliwa, Opacka 7,Szkoła Podstawowa nr 23 ( czerwony budynek, nie pomylić z Gimnazjum nr 23 ) niedaleko Katedry i kościółka Św. Jakuba.

Na zajęcia proszę wziać matę do ćwiczeń lub karimatę Ćwiczymy na bosaka w luźnym, swobodnym stroju.


------------------------------------------------------------------------------

Joga w Oliwie jest prowadzona już od ponad 3 lat przez dyplomowaną instruktorkę jogi,regularnie w każdy poniedziałek, wtorek i w każdą środę o godz. 19.30.

------------------------------------------------------------------------------


Co to jest Joga?
*****************

Ćwiczenia znane pod hasłem Jogi to tak naprawdę Hatha-Joga, czyli właśnie część fizyczna Jogi. Obejmuje ona praktykę asan czyli pewnych pozycji ciała, ćwiczenia oddechowe oraz niezbędną relaksację.


Hatha joga służy w pierwszym rzędzie utrzymaniu zdrowia. Oddziaływania poszczególnych ćwiczeń uzupełniają się nawzajem. Dzięki temu możemy przez całe życie zachować dobre zdrowie i sprawność fizyczną. Regularne ćwiczenie jogi wzmacnia cały organizm. Dzięki poszczególnym ćwiczeniom strumień krwi kierowany jest do określonych narządów, które dzięki temu wzmacniają się i regenerują. Wiadomo, że dobre ukrwienie ma zasadniczy wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dzięki pobudzeniu krążenia i przemiany materii dochodzi do stopniowej poprawy, a wreszcie do całkowitego zaniku zaburzeń trawiennych. Organizmowi łatwiej wtedy wypłukać wszelkie złogi i toksyny. Zwiększa to sprawność systemu immunologicznego. Organizm staje się silniejszy i bardziej witalny. Wiele ćwiczeń jogi ma wybitnie pozytywne oddziaływanie na kręgosłup. Regularne ćwiczenia przyczyniają się do złagodzenia i całkowitego zniwelowania szeroko rozpowszechnionych wad postawy. Jeśli podczas wykonywania ćwiczeń będziemy prawidłowo oddychać i uda nam się całkowicie odprężyć, szybko zaobserwujemy, że joga pomaga nam nie tylko utrzymać zdrowie fizyczne, ale również daje organizmowi energię.


Joga stała się tak popularna, gdyż jako jedyny system ćwiczeń łączy w całość kilka aspektów. Po pierwsze cudownie kształtuje nasze ciało (nie tylko wzmacnia mięśnie, ale jednocześnie rozciąga, działa wspaniale na stawy i wszystkie układy wewnętrzne), dzieje się to w przyjazny sposób (wejście w pozycję i trwanie w niej, zamiast serii krótkich skurczów mięśni), z szacunkiem dla naszego ciała, w dostosowaniu do naszych możliwości w danym momencie.


Jeżeli zaczniemy uprawić Jogę regularnie, to znaczy co najmniej dwa ( najlepiej ) trzy razy w tygodniu przez jedną godzinę, efekty zauważymy już po miesiącu.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni