stat
Impreza już się odbyła

Leepeck w BOTO ogródku

Przed nami kolejny ogródkowy koncerty. Tym razem wystąpi dla Państwa Leepeck.

sie 13

piątek, godz. 19:00

Sopot,
bilety 20 zł
Leepeck (Piotr Lipka) warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów. Laureat Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love oraz występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu innych polskich i zagranicznych scenach.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem BORDERLINE" . Zapowiedzią płyty były trzy, bardzo dobrze przyjęte klipy do utworów: One Step Down", All This Time" i No One Knows. Album został dobrze odebrany na świecie, czego potwierdzeniem było zagranie trzech koncertów podczas festiwalu INDIE WEEK 2019 w TORONTO oraz koncerty klubowe przed brytyjską publicznością w LONDYNIE.

Obecnie Leepeck kończy pracę nad drugim albumem z polskimi tekstami. Producentem płyty jest wyśmienity Jurek Zagórski (Natalia Przybysz, Muniek Staszczyk). Premiera albumu zaplanowana jest na październik 2021. Najnowszym singlem zapowiadającym tą płytę jest "Alicja" nagrany z gościnnym udziałem Natalii Przybysz.

Bilety: 25 zł
online: https://goout.net/pl/leepeck/szsbekr/
lub na naszej stronie: boto.art.pl

fot. Gabi Orłowska

Regulamin:
obowiązują maseczki zasłaniające usta i nos
obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu
uzupełnienie krótkiego oświadczenia o braku styczności z covid- 19 (dostępne na miejscu)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.