• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Leepeck

Zapraszamy na koncert 12.08.2022!
Start: g.20

LEEPECK (wym. Lipek) naprawdę nazywa się Piotr Lipka urodzony w Warszawie, kompozytor, autor tekstów, wokalista, członek i współzałożyciel zespołu Bohema oraz twórca solowego projektu Leepeck. Brał udział w wielu znaczących wydarzeniach muzycznych: m.in. XLIV Festiwal w Opolu, Opole Songwriters Festiwal czy XII Przystanek Woodstock. Leepeck, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love. Album Na Mnie Już Czas jest następcą wydanej w 2017 roku płyty Borderline, która została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność oraz dziennikarzy muzycznych, zbierając bardzo pozytywne recenzje.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Nowy album Na mnie już czas to dziesięć piosenek, które w poruszający i unikalny sposób opowiadają o ludziach, miłości i przemijaniu. O kondycji człowieka naszych czasów. Mówią też o samym twórcy i jego wrażliwości. Wyjątkowymi gośćmi na tym albumie są: Anita Lipnicka, Natalia Przybysz i Wojtek Mazolewski

Na mnie już czas to płyta drogi. Podróży przez inne wymiary. Zanurzenia w głąb siebie. Z drugiej strony jest to bardzo prosty i melodyjny album wpadający w ucho niesłychanie szybko. Dźwięki i słowa odbijają się od ścian i łapią słuchacza za serce. Leepeck swoim głosem budzi w nas radość i tęsknotę. Hipnotyzuje. Uzależnia.

Album promują single: Leepeck - Noce Kryształowe [Official Video] Marsjanie feat. Wojtek Mazolewski, Alicja feat. Natalia Przybysz, Babie Lato, Carla oraz tytułowe Na Mnie Już Czas feat. Anita Lipnicka" Świata nie ma, świat się staje. Tak Leepeck śpiewa w jednej z piosenek, która otwierała playlistę "Alternatywna Polska" na Spotify. Pozwólcie mu zabrać się w kosmiczną podróż a na pewno zapamiętacie ją na zawsze.

Spotify:
https://open.spotify.com/artist/01VxlHTVKaXtlldZ5nEd1v
Facebook:
https://www.facebook.com/Leepeckmusic/
Instagram:
https://www.facebook.com/Leepeckmusic/

Informacja o biletach

Opinie