stat
PATRONAT

Led Zeppelin Tribute by Zeppelinians (1 opinia)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Zeppelinians Management Group zaprasza na kameralny Mikołajkowy koncert Zeppelinians. 04 grudnia 2021 zespół wystąpi w Gdańsku na scenie pięknej, kameralnej sali dawnego Kina Watra. Zaprezentowany zostanie materiał elektryczny oraz akustyczny.

Zeppelinians - zespół, który powstał z miłości do muzyki LED ZEPPELIN. Założony w 2016 roku przez fanów oraz profesjonalnych muzyków mieszkających w Trójmieście. Od marca 2017 z powodzeniem koncertuje w Polsce i za granicą. Działalność zespołu została dostrzeżona m.in. przez jednego z najbardziej znanych, i najdłużej pracujących redaktorów Polskiego Radia, Piotra Kaczkowskiego, za sprawą którego można było usłyszeć utwory LED ZEPPELIN w wykonaniu Zeppelinians na antenie Radiowej Trójki. Zespół gościł również kilkukrotnie na antenie Polskiego Radia Gdańsk. Mają na swoim koncie koncerty na takich festiwalach jak: Gdańsk Tribute Festival 2017, Blues Festival Gdynia 2019, Alytus Blues Festival 2019 (Litwa), Olecko Active Festival 2019, Otwock Blues Festival 2020.

blues - koncerty w Trójmieście


Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID. Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2020)

Kup bilet

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • Watra, a nie Warta!

    • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.