stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Led Zeppelin Tribute by Zeppelinians (2 opinie)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Zeppelinians Management Group zaprasza na kameralny Mikołajkowy koncert Zeppelinians. 04 grudnia 2021 zespół wystąpi w Gdańsku na scenie pięknej, kameralnej sali dawnego Kina Watra. Zaprezentowany zostanie materiał elektryczny oraz akustyczny.

Zeppelinians - zespół, który powstał z miłości do muzyki LED ZEPPELIN. Założony w 2016 roku przez fanów oraz profesjonalnych muzyków mieszkających w Trójmieście. Od marca 2017 z powodzeniem koncertuje w Polsce i za granicą. Działalność zespołu została dostrzeżona m.in. przez jednego z najbardziej znanych, i najdłużej pracujących redaktorów Polskiego Radia, Piotra Kaczkowskiego, za sprawą którego można było usłyszeć utwory LED ZEPPELIN w wykonaniu Zeppelinians na antenie Radiowej Trójki. Zespół gościł również kilkukrotnie na antenie Polskiego Radia Gdańsk. Mają na swoim koncie koncerty na takich festiwalach jak: Gdańsk Tribute Festival 2017, Blues Festival Gdynia 2019, Alytus Blues Festival 2019 (Litwa), Olecko Active Festival 2019, Otwock Blues Festival 2020.

blues / soul - koncerty w Trójmieście


Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID. Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Przeczytaj także

Opinie (2)

  • Watra, a nie Warta!

    • 3 0

  • Supermirafiori

    Byłem. SUPER! Nigdy nie myślałem że będę na koncercie Led Zeppelin! Darmowa wejściówka to wspaniały prezent od organizatorów na Mikołaja! :)

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.