stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Laura Jazz Band - Ikony popu na jazzowo

Zapraszamy na koncert niezwykłego kwartetu Laura Jazz Band w projekcie "Ikony popu na jazzowo". Na koncercie usłyszycie największe popowe hity w smacznych jazzowych aranżacjach.

sie 1

niedziela, godz. 20:00 - 22:00

bilety 99-249 zł
Kup bilet
sie 28

sobota, godz. 19.00

Gdańsk,
bilety 35 zł
przedsprzedaż 30 zł
Kup bilet
Zabrzmią piosenki takich wykonawców jak: David Bowie, Lady Gaga, Michael Jackson, Whitney Houston, Andrzej Zaucha, Cher i wiele innych.

jazz - koncerty w Trójmieście


Laura Godziejewska to wokalistka promowana przez wytwórnię Kayax (projekt My Name Is New, w ramach którego zostały wydane jej dwa single). Założycielka zespołu, autorka tekstów, kompozytorka i producent muzyczny. Swoją przygodę rozpoczęła w wieku 5 lat grając na pianinie i ucząc się śpiewu. Absolwentka szkoły I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w klasie fortepianu oraz studia wokalnego im. Jerzego Wasowskiego. Obecnie od kilku lat występuje ze swoim jazz bandem na Festiwalach Jazzowych (m.in. Złota Tarka), ale też w akustycznych składach oraz ze swoim zespołem autorskim, z którym gra muzykę elektroniczną.

Muzycy towarzyszący artystce na scenie to znane postacie w świecie jazzu i blues'a: Jacek Prokopowicz, Piotr Rodowicz i Krzysztof Mika.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • jazz , rock , pop , muzyka chóralna , widowisko / show , jubileusz
    cze 22
    wtorek, g. 20:00
    Gdynia, Teatr Muzyczny
    Karuzela Gna