stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Laura Jazz Band - Ikony popu na jazzowo

Zapraszamy na koncert niezwykłego kwartetu Laura Jazz Band w projekcie "Ikony popu na jazzowo". Na koncercie usłyszycie największe popowe hity w smacznych jazzowych aranżacjach.

paź 23

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 45 zł
lis 2

poniedziałek, godz. 19:00

bilety 79-159 zł
Kup bilet
Zabrzmią piosenki takich wykonawców jak: David Bowie, Lady Gaga, Michael Jackson, Whitney Houston, Andrzej Zaucha, Cher i wiele innych.

jazz - koncerty w Trójmieście


Laura Godziejewska to wokalistka promowana przez wytwórnię Kayax (projekt My Name Is New, w ramach którego zostały wydane jej dwa single). Założycielka zespołu, autorka tekstów, kompozytorka i producent muzyczny. Swoją przygodę rozpoczęła w wieku 5 lat grając na pianinie i ucząc się śpiewu. Absolwentka szkoły I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w klasie fortepianu oraz studia wokalnego im. Jerzego Wasowskiego. Obecnie od kilku lat występuje ze swoim jazz bandem na Festiwalach Jazzowych (m.in. Złota Tarka), ale też w akustycznych składach oraz ze swoim zespołem autorskim, z którym gra muzykę elektroniczną.

Muzycy towarzyszący artystce na scenie to znane postacie w świecie jazzu i blues'a: Jacek Prokopowicz, Piotr Rodowicz i Krzysztof Mika.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij