stat
Impreza już się odbyła

Latino Night w Story

LATINO NIGHT w Story! Nie zwalniamy tempa! To będzie specjalna noc! Serdecznie zapraszamy wszystkich na latynoską noc w gorących rytmach Bachaty i Salsy w spockim klubie STORY!

Dla kogo jest ta impreza
Dla wszystkich wielbicieli i miłośników muzyki i tańców latynoskich. Gwarantujemy świetną zabawę przy największych tanecznych hitach latino, bachaty, salsy, kizomby oraz nowości i znanych remixach Do Waszej dyspozycji oddajemy klimatyczny taras, na którym królować będą rytmy Bachaty, Salsy i Kizomby. Za odpowiednią selekcję muzyczną zadbają Dj Mario i Dj Evela! Późnym wieczorem, instruktorzy trójmiejskich szkół tańca, porwą Was do szalonych animacji, więc na pewno nie będziecie się nudzić !
W części klubowej zagra dla Was DJ Mitch. Specjalista od bardziej klubowych brzmień reggaeton, latin house i bardziej tanecznych wakacyjnych rytmów.

Starujemy o 21:00 z darmową lekcją Bachaty od podstaw z Evelą a o 23:00 Bachata Show przygotowane przez duet Majka & Lucas z WARSZAWY!


Przygotujcie wygodne buty do tańca i rezerwujcie piątkowy wieczór! My już nie możemy się doczekać i szykujemy pyszne i zimne drinki na ochłodę Nie możecie tego przegapić! To będzie gorąca noc! Zapraszajcie znajomych!


Z uwagi na COVID-19 dla bezpieczeństwa siebie i innych pamiętajcie proszę o częstym myciu i dezynfekcji rąk oraz jeśli czujesz się źle o zachowaniu środków ostrożności i pozostania w domu.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł
do 23:00 - 10 zł.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • clubbing / disko , pubbing , dancing
  wrz 18
  sobota, g. 21:00
  Gdańsk, Mechaniczna Pomarańcza
  Orange saturday