stat
Impreza już się odbyła

Lasy: Syny (1 opinia)

Koniec jest bliski, więc taki koncert to rarytas. SYNY - ulubiony zespół fanów rapowej alternatywy ogłosił rozstanie. Zanim jednak Piernikowski i 1988 rozejdą się na dobre, czeka nas jeszcze ostatnia trasa koncertowa.

I to niezwykle mocnym - przecież w Trójmieście się wszystko zaczęło. Pierwsza płyta Synów została wydana przez Latarnia Records - niezależną trójmiejską wytwórnię muzyczną. Należy się spodziewać nostalgicznego Primeshit quality.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Informacje praktyczne:
Sprzedaż biletów dostępna online na https://lasy.interticket.pl/ oraz stacjonarnie w Kasie Opery Leśnej (Sopot, Moniuszki 12) otwartej codziennie w godzinach 10.00-18.00.
Mamy specjalną pulę biletów w cenie 40 zł, kto pierwszy, ten lepszy! Standardowa cena biletu: 60 zł.
Otwarcie bram: 19.00
Po zakończeniu koncertu SYNY wstęp wolny.

SYNY to rap dla tych, którym ulewa się przy słuchaniu szowinistycznych nawijek i gangsterskich przechwałek Oskara z Pro8l3mu, czy salonowych, powierzchownych wersów Taco Hemingwaya - twierdzi Bartosz Nowicki, autor bloga Raz uchem/raz okiem.

SYNY to świeżość to jeden z najbardziej nieoczywistych polskich projektów hip-hopowych. Powstał dzięki współpracy rapera PIERNIKOWSKIEGO i producenta 1988. Mają na swoim koncie dwie płyty - Orient z 2015 roku i Sen z 2018 roku. W przerwach pomiędzy wspólnymi płytami obaj zajmowali się solowymi wydawnictwami.

PIERNIKOWSKI (Robert) - producent, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Autor solowych krążków Się żegnaj i No Fun. Jego twórczość rozciąga się od synostwa, przez działalność solową aż po kompozycje teatralne. Primeshit quality. Album No Fun został uznany (m.in. przez Gazetę Wyborczą) za jedną z najlepszych płyt 2018 roku.

1988, czyli Przemysław Jankowiak - muzyk, producent, kompozytor i artysta wizualny. Solo wydał Grudę i Ring The Alarm. W swoim ostatnim projekcie - W/88 - nagrał album z Włodim. Ma intensywny styl - nie stroni od basu i przeplata go dubem, ambientem, jungle, kulturą sound systemową i hiphopem - wszystko osadzone w charakterystycznym brzmieniu z 1988 roku. Pracował z czołowymi artystami hiphopowej, jak i alternatywnej sceny polskiej, takimi jak Lotto, Pezet, Rosalie., Włodi, Jetlagz, Brodka.


LASY
to więcej niż las.
To scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.
LASY napędza Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.
Patron medialny LASÓW: Prestiż Magazyn Trójmiejski

Opinie (1)

 • Włanczaj!

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • w plenerze , street food , pubbing
  lip 30-31
  piątek - sobota
  Gdańsk, Królewska Fabryka Karabinów
  Craft Beer Fiesta 2021