stat
Impreza już się odbyła

Lasy: Karolina Czarnecka (3 opinie)

Karolina Czarnecka pojawiła się na muzycznym radarze dzięki swojemu legendarnemu już występowi na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej w 2014 roku. Jednak wciąż ma wiele pomysłów i talentów, dzięki którym rozwija się jako artystka. Ruszyła w ambitną podróż po różnych dziedzinach sztuki - często idąc pod wiatr i testując granice tego, co już dobrze znamy.

Na sopockim przystanku LASY pojawi się z całym swoim bagażem nowych i starych doświadczeń. Spodziewamy się Cudu z 2019 roku oraz nagranej wspólnie z Sariusem Pielgrzymki z 2020 r. Ufamy też w siłę nowej wersji Módl się za nami, która po prostu jest magiczna.
Bądźcie z nami, chłopakami, dziewczynami, hybrydami, pomiędzy drzewami!

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Informacje praktyczne:
Sprzedaż biletów ruszy 08.06.2021 o godzinie 18.00. Będzie dostępna online na https://lasy.interticket.pl/ oraz stacjonarnie w Kasie Opery Leśnej (Sopot, Moniuszki 12) otwartej codziennie w godzinach 10.00-18.00. Mamy specjalną pulę biletów w cenie 40 zł, kto pierwszy, ten lepszy! Standardowa cena biletu: 60 zł.
Otwieramy bramy i bar o 19.00
Koncert o 21.00
Po zakończeniu koncertu Karoliny Czarneckiej wstęp wolny.

Karolina Czarnecka
Karolina Czarnecka to nie tylko świat muzyki. Jest także dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście.
W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę Córka, na której znalazły się obok przeboju z PPA piosenki Zjawa czy Demakijaż z gościnnym udziałem L.U.C.
Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album Solarium 2.0 promowany singlami Anaruk i Mój pokój będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa Solarium 2.0 18/19. Artystka zagrała również znakomicie przyjęte koncerty na PolandRock Festival 2019 oraz na Scenie Ż Męskiego Grania w Krakowie.

W listopadzie 2019 r. ukazała się płyta Cud, którą promują single Módl się za nami i Trzydzieści. Artystka mówi o Cudzie: Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.

W maju 2020 r. artystka wysłała pocztówkę-klip z Wyspy Kwarantanna do piosenki Polska musi uwierzyć w miłość, a latem ukazał się singiel Pielgrzymka, w którym gościnnie rapuje Sarius.

Karolina Czarnecka w sieci:
www.facebook.com/KarolinaCzarneckaOfficial
www.instagram.com/Karolina_Czarnecka_
www.youtube.com/KarolinaCzarneckaOfficial

LASY to więcej niż las. To scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.
LASY napędza Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.
Patron medialny LASY: Prestiż magazyn trójmiejski

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • Jak stać się artystką w latach 20. XXI wieku... (2)

  Zaśpiewaj cover piosenki, koniecznie o narkotykach, następnie pójdź za ciosem i zaśpiewaj piosenkę z refrenem "Wagina, wagina". Koniecznie powiedz coś kontrowersyjnego i nieoczekiwanego, np.: "Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości." Następnie ubierz się w bluzę z kapturem, śliniaczek, ortalion i załóż rękawiczkę jak Michael Jackson. I już...

  • 8 3

  • A jaka jest prawilna droga artysty?

   Mam talęt? Szansa na sukces?

   • 0 0

  • ?

   Zna Pani/Pan treść i rozumie sens obu wymienionych piosenek? Obie zresztą nie są autorstwa Pani Czarneckiej.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • hip-hop , pop , projekcje filmowe
  sie 4
  środa, g. 16:00
  Gdynia, Helios Gdynia
  Helios na Scenie