stat

Lady Pank

 • niedziela, 13 czerwca, godz. 20:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  99 zł, w przedsprzedaży  79
  Kup bilet

Nowy termin koncertu zespołu Lady Pank. Zespół przygotował dla swoich fanów nie lada niespodziankę - będzie to wyjątkowy koncert z piosenkami do filmu rysunkowego O dwóch takich, co ukradli księżyc, do którego Jan Borysewicz i spółka stworzyli muzykę ponad 33 lata temu.

Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność w przypadku nowego terminu. Ewentualnych zwrotów biletów można dokonywać w bileterii, w której zostały zakupione.

rock - koncerty w Trójmieście


Koncerty będą połączone z projekcją tej kultowej bajki Kornela Makuszyńskiego. Premiera odbyła się w listopadzie podczas Festiwalu SoundEdit w Łodzi.

Na premierowym koncercie zobaczyliśmy rzeszę naszych fanów, dzisiejszych czterdziestolatków pamiętających ten film z czasów dzieciństwa, którzy przyprowadzili swoje dzieci. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca, bawiły się dwa pokolenia fanów Lady Pank. To był wspaniały widok i znak, że ten film i muzyka w ogóle się nie zestarzały - mówi Jan Borysewicz. Uznaliśmy również, że warto pokazać się z tym projektem szerszej publiczności.
Kup bilet
maj 15

sobota, godz. 20:30

Gdańsk,
bilety 79 zł
mar'22 18

piątek, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 99 zł
przedsprzedaż 79 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • pop
  maj 15
  sobota, g. 20:30
  Gdańsk, Stary Maneż
  Mikromusic