stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Lady Killer - Look At Me! tour

Ostatni przystanek naszej trasy należy do ukochanego Trójmiasta! Mamy ogromną przyjemność zakończyć ją koncertem w kultowym miejscu, jakim jest Klub Ucho! Zapraszamy wszystkich, którzy uwielbiają hard rocka lat 80. i nie tylko! Będą szampan, tort, dużo lakieru i jakieś fajerwerki. Dobrą zabawę zapewni wybuchowa energia bijąca z młodych kapel z 3-city oraz Wawy! Let's Rock!

Wstęp: 17:00
Start: 17:30

rock - koncerty w Trójmieście


Zagrają:

Blue Willmingtons
blues/rock'n'roll

Choć Blue Willmingtons nie unika ciężkiego brzmienia, to prawdziwą inspiracją zespołu jest rodzimy blues - jego korzeniom muzycy zawdzięczają bowiem najwięcej. Nie bez wpływu na ich twórczość pozostaje również - dająca się wyraźnie odczuć w kompozycjach - muzyka country, co wynika bezpośrednio z fascynacji lidera grupy amerykańską popkulturą. Każdy z autorskich tekstów to odrębna historia, która, dzięki działającej na wyobraźnię muzyce, porywa odbiorcę w coraz to nowe miejsce, inny świat.

https://www.facebook.com/BlueWillmingtons
https://www.youtube.com/watch?v=dIf3HEnDuec
https://www.youtube.com/watch?v=tYCMoLHaPsk
 
The Ride Back
rock'n'roll/hard rock

Zapraszamy na przejażdżkę rock'n'rollowym pociągiem podróżującym w kierunku czasów świetności muzyki swojego gatunku. Posłuchaj jedynej na rynku tak oryginalnej blues-rockowej poezji podszytej bourbonem, spalinami 5-litrowego "muskularnego" krążownika szos, wyprażonej kalifornijskim słońcem i przesiąkniętej zapachem kwiatów lat sześćdziesiątych!

www.facebook.com/TheRideBackOfficial
www.youtube.com/channel/UC0S1zalv6or7xpXh6C3eT0w

skład:
Kamil Wydra - wokal
Dawid Tokarski - gitara
Maciej Rybicki - perkusja
Mikołaj Kuś - bas
Damian Puszkar - gitara
 
Cotard
depressive rock

Gdyński zespół wykonujący depressive rock z elementami art rocka i muzyki filmowej. Powstał w 2016 roku z inicjatywy wokalistki i kompozytorki - Jess. Pierwsze "testowe" single - "Anastasis" i "Apathy" gościły w kilku rozgłośniach radiowych (m.in. Radio Gdańsk, Radio Wrocław Kultura, Radio Olsztyn). Twórczość Cotard nawiązuje do takich tematów jak idea generacji SLC6A15, dehumanizacja, alienacja i odrealnienie. Wszystko podane z cynicznym uśmiechem i dystansem. Obecnie skład pracuje nad debiutanckim albumem, z którego pochodzi utwór "Atrocity" dostępny w wersji live session na kanale Youtube zespołu.

skład:
Jess - vox/composer/lyrics
Jarosław "Jerry" Gilewicz - drums
BronieV Michael - guitar
Maciej "Malin" Malinowski - bass

https://www.facebook.com/CotardTheBand
https://www.youtube.com/channel/UCol9QLQyj3d4CCF1Ov4lVOg
 
My Own Wateland (WaWa)
/maj ołn łejstland/
rock'n'roll/hard rock

Rock'n'rollowy zespół z Warszawy założony w maju 2017 roku. Łączy w sobie masę energii, skoczne i melodyczne riffy oraz oryginalne teksty opowiadające o pozytywnym podejściu do świata i o międzyludzkich perypetiach XXI wieku. Inspiracją muzycznego tria jest szeroka gama brzmień - zaczynając od rock'n'rolla, zahaczając o pop-punk i grunge, kończąc na pograniczu hard rocka. Wszystko to razem wzięte grupa przenosi na scenę, emanując przy tym ogromną pozytywną energią. Pomysł na zespół był więc bardzo konkretny - eksperymentować i robić wszystko w swój oryginalny sposób. Na przełomie stycznia/lutego 2018 grupa wydała własnym nakładem debiutancką EPkę pt. "Nothing You Wanna Know" oraz nagrała dwa amatorskie teledyski do piosenek "Nothing You Wanna Know" i "S.C.R.E.A.M.". Płyta jest dostępna do zakupu jedynie od zespołu. Kapela ma również w planach nagranie swojej debiutanckiej płyty długogrającej, której wypuszczenie przewiduje na przełom zimy/wiosny 2019 roku. My Own Wasteland wystąpiło jak dotąd na przeróżnych eventach (w tym na Juwenaliach PW '18, Akademikaliach Studnia '18, Dniach Ursynowa '18 czy Kortowiadzie '18) u boku takich znakomitych polskich artystów jak Cuba de Zoo, Farben Lehre, Małpa, Łąki Łan, Afromental, Cleo, Kult, Krzysztof Krawczyk czy Wilki.

skład:
Krzysztof "KRIS" Miller - wokal, gitara
Krzysztof "BUFF" Buffi - gitara basowa, chórki
Przemysław "PEPE" Pryfer - perkusja

https://www.youtube.com/channel/UCRPUNaVYpRG67vbtBNjw2mQ
https://www.facebook.com/myownwasteland.band
 
Lady Killer
glam/hard rock

Zespół z Gdyni, łączący brzmienie hard rocka z unowocześnionym wyglądem lat 80. oraz nieprzeciętną energią na scenie. Lady Killer supportował takich artystów jak Coma, Farben Lehre, Natalia Schroeder, Bracia Figo Fagot, Jamal czy RusT. Do najważniejszych osiągnięć zespołu należą: 1 miejsce na przeglądzie zespołów Let's Play 2017 i 2018, koncert na Technikaliach 2017 oraz Juwenaliach Gdańskich 2018, a także 3 miejsce w Finale Wojewódzkim Festiwalu Emergenza 2018. 4 listopada 2018 zespół wydał pierwszy album "Look at Me" i wyruszył w ogólnopolską trasę koncertową Look at Me! Tour.

skład:
Ania Tkaczyk - perkusja
Wiktor Gabor - wokal
Rafał " Bleki" Lach - bas
Michał "BronieV" Broniewicz - gitara
Krzychu "Kayfe" Skóra - gitara

https://www.facebook.com/la.killerband

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Bilety: 20 zł (bezpośrednio przed imprezą)

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni