• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ladies Jazz Festival: Nikki Yanofski

Wydarzenie w ramach

Nikki Yanofsky w wieku 12 lat była najmłodszą gwiazdą w historii programu Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego w Montrealu. W 2010 roku śpiewała dla 3,2 miliarda ludzi (co stanowi połowę ludzkiej populacji) podczas igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w Vancouver.

Relacja z imprezy

paź 5

czwartek, godz. 20:00

bilety 80-120 zł
Kup bilet
paź 6

piątek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 40 zł
Nikki pracowała z takimi artystami jak Herbie Hancock, Phil Ramone, Will.I.Am, Wyclef Jean czy Elton John. Obecnie prowadzona jest przez swojego wielkiego fana, mentora i producenta wykonawczego albumu - legendarnego Quincy Jonesa.

jazz - koncerty w Trójmieście


Album Little Secret zawiera piosenki napisane w stylu popowym, w których klubowe rytmy łączą się z bogatym brzmieniem big -bandu. Zarówno wielbiciele jazzu jak i miłośnicy popu nie będą się mogli oprzeć tej muzyce.

Opinie

  • jazz , blues / soul , hip-hop
    wrz 24
    niedziela, g. 19:00
    Gdynia, Podwórko.art
    P.Unity
  • jazz , muzyka alternatywna , muzyka na żywo
    cze 14-31.01
    g. 20:00
    Sopot, Carnivale Club
    Jam Session Carnivale