• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ladies Jazz Festival: Monsieur Perine

Wydarzenie w ramach

Monsieur Perine to jedna z najważniejszych formacji młodej i tętniącej życiem kolumbijskiej sceny muzycznej w stołecznej Bogocie.

gru 30

sobota, godz. 20:00

bilety 70 zł
lut 13

wtorek, godz. 18:00

bilety 120 - 140 zł
Kup bilet
Młody zespół pod wodzą urokliwej piosenkarki Cataliny Garcia cieszyły się popularnością na długo przed wydaniem debiutanckiego krążka. Ich utwór " La Muerte " został uznany za "piosenkę roku 2011" przez popularne radio Bogota. Odkąd ich pierwszy album "HechoMano" został hitem sprzedaży w czerwcu 2012 roku, zespół znalazł się na dobrej drodze do międzynarodowego sukcesu. Zostali zauważeni przez MTV, które obdarzyło ich niejednokrotnie tytułem Artysta Tygodnia, a ich rosnącą popularność potwierdziły masowo odwiedzane profile na youtube oraz facebook.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Można ich uznać za twórców własnego stylu muzycznego: Suinla Comlombiana!

Zakorzeniony w Swing Manouche i doceniający Django Reinhard, ten świeży styl dodaje wiele elementów do wybuchowej mieszanki - Cumbia, Son, Bolero, Currulao, Tango i Samba, wzbogacany brzmieniem tradycyjnych południowych instrumentów.

Wirtuozowskie wykonania łączace Paryż z lat trzydziestych ubiegłego wieku z nutami południowej Kolumbii stanowią idealne tło dla słodkiego, rozświetlonego głosu Cataliny Garcii. Język francuski i hiszpański dodaje smaku i dostarcza widzom głębokich muzycznych przeżyć.

Z pomocą ilustratora Jose Arboleda i własnych projektantów mody, zespół stworzył swój świat, który odkrywamy razem z ich muzyką w czasie niezapomnianych koncertów.

Już w tym roku roztoczą przed nami magię i piękno południowej muzyki.

Opinie