Impreza już się odbyła
PATRONAT

La La Land in Concert (1 opinia)

Wielka światowa trasa koncertowa "La La Land in Concert" w Polsce. Zobacz La La Land jak nigdy dotąd, na żywo z orkiestrą symfoniczną.

Relacja z imprezy

Zwycięzca sześciu Oscarów, między innymi za najlepszą ścieżkę dźwiękową i najlepszą piosenkę oraz siedmiu Złotych Globów w tym za najlepszy film. LA LA LAND opowiada historię Mii (Emma Stone), młodej aspirującej aktorki i Sebastiana (Ryan Gosling), wybitnego muzyka jazzowego, który zmaga się z codziennością by złączyć koniec z końcem w mieście znanym z miażdżenia nadziei i łamania serc. Akcja odbywa się współcześnie w Los Angeles, a oryginalna muzyka o życiu codziennym eksploruje radość i ból w spełnianiu marzeń.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


"Dzięki zachowaniu unikalnych, nagranych wokali Emmy Stone, Ryana Goslinga i Johna Legenda z ścieżki dźwiękowej filmu, łącząc je z muzykami na żywo, możemy zbudować jedyne w swoim rodzaju doświadczenie koncertowe" - powiedział Richard Kraft, dyrektor koncertu. Ścieżka dźwiękowa wykonywana na żywo do projekcji filmu wykonana zostanie przez orkiestrę symfoniczną i zespół jazzowy.

"Dla mnie jedną z najbardziej ekscytujących i niesamowitych rzeczy, które miały miejsce przy La La Land było połączenie filmu i żywej orkiestry: zespół fenomenalnych muzyków grających w czasie rzeczywistym do zdjęć Technicolor, przenoszą kompozycje Justina Hurwitza do prawdziwego życia, - powiedział reżyser filmu Damien Chazelle.

Trasa "La La Land in Concert" obejmie kilkanaście krajów, między innymi Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Kanadę, Meksyk, Włochy, Niemcy, Polskę, Turcję.

Premiera ogólnoświatowej trasy koncertowej odbyła się w maju w Hollywood Bowl.

Przeczytaj także

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Ile biletów

    tym razem lycyk zapewnił sobie i znajomym?

    • 2 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.