stat
Impreza już się odbyła

LOTOS Summer Challenge 2020 - trening na plaży dla każdego

Spędź lato aktywnie razem z nami. Zapraszamy na cykl darmowych treningów na plaży! Zajęcia prowadzą dla Was wykwalifikowani trenerzy - Irek Żak i Roksana Szymańska, którzy swoim zaangażowaniem i pozytywną energią zachęcą do aktywności każdego, niezależnie od wieku i płci.

Kiedy?
Poniedziałek: 17:00
Wtorek: 19:30
Środa: 18:00
Piątek: 10:00

Challenge to trening odbywający się w wyjątkowej atmosferze. Wzajemna motywacja sprawia, że duża intensywność zajęć jest nieodczuwalna. W większości trenujemy na ciężarze własnego ciała .Na tym treningu nikt nie odpuszcza, jesteśmy grupą ludzi z taką samą pasją która uzależnia. Jednoczymy trójmiejskich sportowych świrów, a także wczasowiczów bawiąc się sportem. Wzajemna motywacja i wyjątkowa atmosfera sprawia, że zajęcia są niepowtarzalne.
Na uczestników chcących przejść z nami 60 dniową metamorfozę czekają dietetycy, którzy ułożą plan diet dostosowując ją indywidualnie do potrzeb.

Uczestników w dostarczeniu energii wspierają także Diety od Brokuła, które dostarczą Wam pełnowartościowe po treningowe "niespodzianki"

Grupa LOTOS
Emocje do pełna

DO ZOBACZENIA!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.