stat
Impreza już się odbyła

LATO w BOTO to cykl koncertów, które będą się odbywać w ogródku Teatru BOTO przez całe wakacje.

Pierwszy koncert zagra zespół The Q.

w każdy wtorek (do 29.09), godz. 18:30 - 21:30

Gdynia,
paź 24

sobota, godz. 17:00, i 19:15

bilety 50 zł
ulgowy 40 zł
Q to konstelacja utworzona wokół jednego z liderów trójmiejskiej sceny - Macieja Łyszkiewicza.
Zespół powstał w lutym 2018 roku, a od 2019 roku pracuje nad całkowicie autorskim, premierowym materiałem. Na płycie The Q zagra m.in. Krzysztof Puma Piasecki, a śpiewają Aga Brenzak, Kasia Piasecka, Ziela i Wojciech Myrczek. Maciej Łyszkiewicz zebrał gdyńskich muzyków, nie związanych wcześniej z jego projektami No Limits, Łyczacza, czy Leszcze. W The Q na basie gra Maciej Warda (od wielu lat w gdyńskim zespole Farba), a na perkusji Sławek Dumański (John Leysner Group). To podstawowy skład zespołu, który zaprasza do współpracy innych muzyków, a tymi muzykami na koncercie w Teatrze BOTO będą Darek Herbasz (saksofon) i Aga Brenzak.

koncerty w Trójmieście


Aga Brenzak to wokalistka, aktorka scen muzycznych, nauczycielka śpiewu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku (wokalistyka jazzowa) oraz Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D.Baduszkowej w Gdyni. Wokalistka projektu Tribute To Justin Timberlake. W roku 2019 wystąpiła wraz z zespołem Skaldowie na gali rozdania Fryderyków, wspierała wokalnie Sopot Top of the Top Festiwal 2013 w Orkiestrze Tomasza Szymusia.

Muzyka The Q to spojrzenie w kierunku tego co najlepsze w muzyce rozrywkowej ubiegłych dekadach (Bruce Hornsby, Steely Dan, The Crusaders itp), ale przez pryzmat czasów obecnych
(Jamiroquai, Daft Punk, Robert Glasper itp.). Okazuje się, że takie połączenie jazzu, soulu i popu ujmuje słuchaczy - grono fanów zespołu cały czas rośnie, a zespół pracuje nad debiutancką płytą.

Skład:
Agnieszka Brenzak
- wokal
Maciej Warda - bas
Sławek Dumański - perkusja
Maciej Łyszkiewicz - piano
Darek Herbasz - saksofon

Miejsca siedzące: 10 zł
https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/

1 lipca, godz. 20:00
ogródek Teatru BOTO


Regulamin:
- obowiązkowe maseczki lub przyłbice
- obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu
- wejście do BOTO jedynie głównymi drzwiami, a do ogródka drzwiami bocznymi z BOTO
- kazdy uczestnik musi złożyć oświadczenie, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Informacja o biletach

Miejsca siedzące: 10 zł
https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.