stat
Impreza już się odbyła

LATO w BOTO: CrewKruLove

LATO w BOTO to cykl koncertów, które będą się odbywać w ogródku Teatru BOTO przez całe wakacje. Tym razem wystąpią CrewKruLove - duet, który tworzą Joanna Duda i Karolina Ankiewicz.

Zadebiutowały na Festiwalu Narracje 2019 w Gdańsku. W zaprezentowanym materiale na kanwie typowej rytmiki drum and bass wymieszały wiele innych stylów muzycznych takich jak funk, soul, jazz, house czy polski pop. Od tamtego czasu ich twórczość zmierza w kierunku Live Performance z wykorzystaniem syntezatorów i komputerów, z dużą dawką improwizacji. Wspólne sesje nagraniowe zaowocowały m.in. utworem Distant View wraz z wideoklipem. W czasie pandemii odwołane bookingi i nieodparta chęć dzielenia się muzyką zmotywowały dziewczyny do szukania nowych kanałów transmisji bitów i tak powstała Izo-Wizja. Cotygodniowa audycja dźwięczna zwiększa nieustająco zasięg, a wszystkie odcinki dostępne są online. Różnorodność stylistyczna i zabawa muzyką, której efekty prezentują na prężnie rozwijanych profilach social media, by być możliwie blisko słuchaczy!
Ich debiutancki materiał ukaże się jako EP w ciągu najbliższych miesięcy.

jazz - koncerty w Trójmieście


Linki:

FB Fanpage: www.facebook.com/crewkrulove
SoundCloud: www.soundcloud.com/crewkrulove
Youtube: www.youtube.com/channel/UCKLysWa_0Z1s2Yy8R7jc9ZQ
Instagram: www.instagram.com/crewkrulove
www: www.crewkrulove.com

Miejsca siedzące: 10 zł
https://goout.net/pl/teatry/teatr-boto/itjd/


Regulamin:
- obowiązkowe maseczki lub przyłbice
- obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu
- wejście do BOTO jedynie głównymi drzwiami, a do ogródka drzwiami bocznymi z BOTO
- kazdy uczestnik musi złożyć oświadczenie, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.