stat
Impreza już się odbyła

LASY ZIMOWE online: DownTown Brass

 • sobota, 30 stycznia, godz. 20.00
 • Lokalizacja
  Online
  Organizator: BART
 • Bilety
  wstęp wolny

W Nowy Rok warto wejść z dużą ilością pozytywnej energii. Dlatego naszą propozycją jest koncert DownTown Brass, podczas którego usłyszycie największe światowe hity w energicznych aranżacjach. DownTown Brass to połączenie inspiracji ulicznymi zespołami z całego świata, blasku instrumentów dętych i mieszkanki rytmów perkusyjnych. Ta muzyka wręcz porywa do działania i ruchu. Koncert odbędzie się 30 stycznia o godzinie 20.00 na kanale YouTube Opery Leśnej

lis 20

sobota, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 99 - 599 zł
Kup bilet
gru 14

wtorek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 129-209 zł
Kup bilet
W składzie tego trójmiejskiego zespołu występują młodzi i żywiołowi instrumentaliści. To, co udało im się stworzyć w zespole DownTown Brass posiada ogromny ładunek artystyczny i energetyczny oraz przykuło już uwagę wielu słuchaczy w Polsce i Europie. We wrześniu tego roku zaprezentował się  w pełnym składzie na festiwalu Jazz Jantar jako pierwszy tego typu zespół brassowy w historii festiwalu.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Gościnnie z DownTown Brass wystąpi Natalia Capelik-Muianga - wokalistka młodego pokolenia, o wyjątkowej barwie głosu nagrodzona tegoroczną nagrodą Grand Prix Ladies Jazz Festival, oraz Tomasin - Tomasz Wolak - raper, DJ i prezenter związany ze sceną muzyczną od 1999 roku. 
 
LASY zimowe online
LASY to nasz wielki powód do dumy, który został nagrodzony Sopocką Perłą 2020 za organizację najlepszego sopockiego wydarzenia sezonu!  Na terenie Opery Leśnej w Sopocie, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce do słuchania dobrej muzyki i cieszenia się z bycia razem. Działając w rygorach sanitarnych zorganizowaliśmy 25 wydarzeń - koncertów, spotkań i aktywności kierowanej do mieszkańców i turystów. Udział w nich wzięło blisko 4000 osób. Teraz czas na LASY ZIMOWE, które mamy nadzieję, okażą się interesującą propozycją na długie zimowe wieczory dla wszystkich miłośników muzyki.

LASY ZIMOWE są możliwe dzięki finansowaniu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.
Produkcja i organizacja: Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • jazz , pop , piosenka aktorska
  mar 7
  niedziela, g. 19.00
  Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Ona czyli ja
 • rock , pop , muzyka chóralna
  mar 27
  sobota, g. 20:00
  Gdańsk, Teatr Szekspirowski
  Mikromusic, Smolik, Skubas