• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

LASY - Vito Bambino (6 opinii)

Z niekłamaną satysfakcją ogłaszamy kolejnego artystę tegorocznych LASÓW - 22 czerwca na leśnej scenie wystąpi Vito Bambino!

Mateusz to znany wokalista oraz autor tekstów, który od 2005 roku jest liderem zospołu Bitamina. Vito Bambino równie dobrze odnajduje się w solowych projektach oraz w występach gościnnych. W 2020 roku wydał swój solowy album pt. "Poczekalnia", skąd pochodzi utwór "Bunkrów Nie Ma". Równie znane są jego single takie jak "Nudy" czy "Poszło".

pop - koncerty w Trójmieście


Vito Bambino tworzy muzykę, która porusza i inspiruje. Jego koncerty to niezapomniane przeżycie dla każdego, kto kocha muzykę na najwyższym poziomie i pragnie doświadczyć wyjątkowej atmosfery - a to wszystko w otoczeniu malowniczych LASÓW!

Przeczytaj także

Opinie (6)

  • (2)

    Kilka lat temu był Tito el Bambino taki latynoski piosenkarz , nie ma to jak zmałpować z kogoś pseudonim...

    • 6 38

    • nie umie śpiewać, teksty są częstochowskimi rymami

      a oczekujesz, że będzie go stać na wymyślenie inteligentnego pseudonimu scenicznego? Jacy odbiorcy tacy twórcy....

      • 5 19

    • Wcześniej były lody Bambino

      więc latynoski piosenkarz pierwszy małpował.

      • 3 0

  • Bambek?

    • 2 4

  • szczery podziw (1)

    że ktoś chciałby przeznaczyć 80 zł, żeby posłuchać tego Pana na żywo. W ogóle, że ktoś ma ochotę posłuchać go na żywo to dla mnie duża zagadka. Ale jak to mówią, jest popyt to jest podaż - powodzenia bambino

    • 9 34

    • Say what?

      Rozumiem że może sie nie podobać styl Pana Bambino, ale nie można odmówić mu charyzmy, pięknej barwy głosu i dobrego wokalu, a koncerty prowadzi brawurowo. Ma świetny kontakt z publicznością, jest zabawny i emanuje od niego luz. Cena 80 zł to bardzo niska kwota jak na obecne realia. Komentarz jak powyżej uważam więc że napisał leśny troll ;)

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.