stat
Impreza już się odbyła

LASY: Tomasz Makowiecki

Kolejne wydarzenie, kolejna okazja do bycia razem. LASY zapraszają na koncert Tomasz Makowiecki. Gościnnie wystąpi również Daniel Bloom.

Wieczór rozpocznie się o godzinie 19.00. Tomasz Makowiecki i Daniel Bloom pojawią się na scenie o 21.00.

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Sprzedaż biletów startuje w sobotę 27 czerwca o 20.00 na https://lasy.interticket.pl.

Mamy specjalną pulę biletów w super cenie 30 zł. Kto pierwszy, ten lepszy! Standardowa cena biletu wynosi 40 zł.

Po zakończeniu koncertu - czyli ok. 22.30 - wstęp wolny.

***

Tomasz Makowiecki (ur. 10 czerwca 1983 w Gdyni) producent, muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów. Obecny na polskiej scenie muzycznej od 2001 roku. ma na koncie 5 studyjnych albumów i udział w kilkudziesięciu wydarzeniach i projektach muzycznych. Był wielokrotnie nominowany do nagród polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk oraz Paszportu Polityki.

W lutym br. na serwisy streamingowe trafił Moizm Tomasza Makowieckiego. Czwarty, kultowy już i dotychczas najbardziej bezkompromisowy oraz osobisty album trójmiejskiego artysty oryginalnie wydany był w 2013 roku. Ta od dawna niedostępna na rynku płyta ukazała się wzbogacona o singiel "Ciało" - cover zespołu Republika, który artysta wykonywał podczas koncertów promujących Moizm. Jest to zapowiedź wyczekiwanego przez fanów powrotu Tomasza do regularnej działalności wydawniczej i koncertowej. W drugiej połowie roku ukaże się pierwsze winylowe wydanie Moizmu, nad którym osobiście czuwa autor.

Szczegóły na www.makowiecki.pl

***

Daniel Bloom - właśc. Daniel Tomasz Borcuch kompozytor, muzyk, producent muzyczny. Autor albumów solowych jak i licznych ścieżek dźwiękowych. Współpracuje z wieloma artystami polskiej sceny, w tym z Tomaszem Makowieckim.

***

LASY to więcej niż las.

To nowa scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtycka Agencja Artystyczna BART.

LASY gościły już Barbara Wrońska, LASY, tęskno, Pan.Mruk, Mikromusic, DIA, Algorhythm, Jazxing, Błoto, Tomka Hoax, Piernikowski, Natalia Przybysz.

LASY napędza Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
Sprzedaż elektroniczna: https://lasy.interticket.pl/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.