stat

LASY: RAU Performance

Pierwszy koncert na letniej scenie LASY!
RAU Performance zaprezentuje najnowszy album Mieszane Uczucia, określany jako najbardziej osobisty i dopracowany w jego karierze.

Informacje praktyczne:
- Sprzedaż biletów startuje 25.05.2021 o godzinie 17.00 na https://lasy.interticket.pl/ oraz stacjonarnie w Kasie Opery Leśnej (Sopot, Moniuszki 12) otwartej codziennie w godzinach 10.00-18.00.
- Mamy specjalną pulę biletów w cenie 40 zł, kto pierwszy, ten lepszy! Standardowa cena biletu: 60 zł.
- Otwarcie bram: 19.00
- Po zakończeniu koncertu RAU wstęp wolny.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


RAU Performance to warszawski producent oraz raper. Muzyką zajmuje się od 2000 roku. Współpracował z takimi artystami jak: Onar, Ten Typ Mes, czy Natalia Nykiel. Na swoim koncie ma dziesiątki kompozycji telewizyjnych oraz reklamowych. Jego produkcje cechują ̨ się charakterystycznym i nowoczesnym brzmieniem powodującym efekt WOW oraz REPEAT.

Jego styl muzyczny jest bardzo rozpoznawalny, a warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji. RAU w swoich utworach łączy te dwie strony muzyki w sposób minimalistyczny. Na pozór prosty przejrzysty, a zarazem enigmatyczny. Na scenie jest podobnie odbiega od klasycznej formuły grania koncertów przeplatając je liveactami.

One Man Show. RAU idzie swoją ścieżką i to słychać od razu.

LASY
to więcej niż las.
To scena, bar, muzyka i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.
LASY napędza Sopot udzielając wsparcia finansowego i tworząc dobrą atmosferę do działania.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.