stat
Impreza już się odbyła

LASY Północne - koncert wh0wh0

Premierowe LASY PÓŁNOCNE i debiutancki album wh0wh0. Widzimy się i słyszymy w teatrze, więc będzie okazja do: wzięcia udziału w rozmowie z artystą i towarzyszącym mu gościom: Marcinem Szulcem (producent albumu) i Jakubem Knerą (Nowe idzie od morza) i wysłuchania setu złożonego z utworów znajdujących się na debiutanckim albumie wraz z dedykowaną oprawą wizualną.

Spotkanie bardzo kameralne. Od wtorku przyjmujemy rezerwacje biletów online, które będziecie mogli opłacić i odebrać na miejscu (30 zł) przed koncertem. https://lasypolnocne.interticket.pl/  

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Widzimy się w przestrzeniach teatru przy Al. Mamuszki 2 w Sopocie.

Jacek Prościński jest od lat aktywny na trójmiejskiej scenie - współtworzy LLovage z Olem Walickim, Mu z Tymonem Tymańskim oraz duety LASY i Hałvva; gra również w zespole Tobiasza Bilińskiego Perfect Son, należał też do nieistniejącego już delay_ok. Przede wszystkim jednak, od 2019 r. intensywnie rozwija swój solowy projekt wh0wh0, w którym doskonali indywidualny styl gry na perkusji. Owocem tego procesu jest debiutancki album Self-Titled wydany przez trójmiejski label Coastline Northern Cuts.

wh0wh0 to intensywne elektroniczne brzmienie, kojarzące się z muzyką wyprodukowaną na maszynach, ale wykreowane organicznie, przez solowego perkusistę. To też doskonale korespondujące ze sobą sample, dźwięki harmoniczne i nakładające się warstwy rytmiczne. Całość powstaje w czasie rzeczywistym za pomocą kosmicznego, stworzonego samodzielnie zestawu perkusyjno-elektronicznego.

wh0wh0 potrafi jednoosobowo wykreować karkołomne przebiegi o intensywności nagrań Autechre czy Aphex Twina. I to takie, których chce się w nieskończoność słuchać, a nie jakieś puste przebiegi, które są cyrkową, techniczną sztuczką - Bartek Chaciński

LABEL: https://northerncuts.com 
wh0wh0: https://www.facebook.com/wh0wh0

LASY PÓŁNOCNE to nowa, wiosenna odmiana naszego pomysłu na bycie razem i wspólne doświadczanie dobrej muzyki. To dla nas wyjątkowy projekt - z jednej strony jest symbolem metamorfozy naszej instytucji, a z drugiej naszą odpowiedzią na czasy koronawirusa i potrzebę zapewnienia bezpiecznej możliwości uczestnictwa w kulturze.

LASY podkreślały różnorodność sopockiej kultury i stworzyły nową przestrzeń do uczestnictwa w kulturze. W edycji letniej - działając w rygorach sanitarnych zorganizowaliśmy 25 wydarzeń - koncertów, spotkań i aktywności kierowanej do mieszkańców i turystów. Udział w nich wzięło blisko 4000 osób. I to pomimo pandemii.

LASY zimowe to zaś cztery koncerty online. Spędziliście razem z nami święta i sylwestra. Mowa tu o koncertach Agi Zaryan i Zespołu Cieśni i Tańca. Potem zaproponowaliśmy Wam wyjątkowy koncert Sławka Jaskułke, który zgromadził rekordową publiczność. Na koniec zaś bawiliśmy się wspólnie z DownTown Brass.

LASY otrzymały Sopocką Perłę 2020, czyli nagrodę za najlepsze wydarzenie sezonu.

Informacja o biletach

Od wtorku przyjmujemy rezerwacje biletów online, które będziecie mogli opłacić i odebrać na miejscu (30 zł) przed koncertem. https://lasypolnocne.interticket.pl/ 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  maj 1
  sobota, g. 20:00
  Gdynia, Studio Panika
  Too Many Zooz
 • muzyka elektroniczna
  kwi 24
  sobota, g. 22:00
  Sopot, S.F.I.N.K.S 700
  Partiboi69