• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

LASY: Avi x Louis Villain

Zapraszamy 28 lipca na koncert Avi x Louis Villain do sopockich Lasów.

Relacja z imprezy

Idźcie w LASY. Czeka na Was dobra muzyka, scena, bar i doświadczenie bycia razem stworzone przez zespół Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Avi x Louis Villain - charyzmatyczny duet artystów, który w swojej muzyce stawia na emocje i niebanalną lirykę, nie zapominając jednocześnie o efektownym brzmieniu.

Na początku 2018 roku własnym sumptem wydali doskonale przyjęty album pt. "Zbiór Pieśni Sycylijskich". 5 lipca 2019 roku premierę miała kolejna płyta muzyków "Spis Dzieł Sycylijskich". W tym roku duet zamknął tryptyk platynowym albumem "Akademia Sztuk Pięknych", z którego pochodzą takie utwory jak: "AMG, "WOOF" z gościnnym udziałem Pezeta oraz "Toast".

Zalecamy zakup biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek z innych źródeł i od osób trzecich narażacie się Państwo na oszustwo. Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 15 lat (ale nie mają ukończone 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Osoby, które w dniu koncertu nie mają ukończonych 15 lat mogą wejść na koncert wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemna zgodą.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.