• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Kwietna Oliwa

Zapraszamy na targ kwiatowy i pokazy florystyczne na Rynku w Oliwie. Tego dnia będziemy mogli docenić bogactwo jesiennych roślin i kwiatów naszego regionu - w domu, w ogrodzie i jako element wystroju. W trakcie wydarzenia będzie można nabyć rośliny, zasięgnąć porady od ekspertów oraz wziąć udział w darmowych warsztatach florystycznych. Będzie również możliwość napicia się kawy i zjedzenia.

Program wydarzenia:

11.00 - 14.00. Jesień wiankiem udekorowana

Podczas trzech godzin otwartych warsztatów nauczycie się stworzyć swój niepowtarzalny wianek z jesiennych roślin, a wykonaną dekorację będziecie mogli zabrać ze sobą do domu.
Warsztaty dla dorosłych i dzieci.

13.00 - 13.45. Ekologia jest OK!
Na warsztatach nauczycie się wykorzystywać puszki i pojemniki do nasadzeń roślin w domu, na balkonie i w ogrodzie. Dzieci będą mogły stworzyć własne doniczki z recyclingu i zabrać je do domu.
Warsztaty dla dzieci i dorosłych.

14.00 - 14.45 Miniflorystyka
Na warsztatach nauczycie się jak z owoców i jesiennych kwiatów wykonać niewielkie ozdoby lub elementy biżuterii, jak bransoletka, wisiorek czy pierścionek.
Warsztaty dla dzieci z osobą towarzyszącą do pomocy (wymagana umiejętność skręcania drutu)

15.00 - 15.45 Pokaz florystyczny "Dary Jesieni"
Interaktywna prezentacja metod tworzenia tematycznych, jesiennych bukietów oraz kompozycji kwiatowych budowanych jako elementy scenografii lub wystroju wnętrz. Prezentacja będzie uzupełniona praktycznymi poradami dotyczącymi tworzenia dekoracji do domu.


Wydarzenie realizowane w ramach projektu finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu GOSPOSTRATEG - strategiczny program badań naukowych i prac rozwojowych "Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków"

Przeczytaj także

Opinie