stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kwiaty + foto feta - wystawa plenerowa

23 lipca zapraszamy na trawnik przed GAK Plama. Od godz. 19.00 będzie można obejrzeć fotografie zakwalifikowane do wystawy FOTO FETA i posłuchać trójmiejskiego zespołu Kwiaty. 

cze 28

poniedziałek, godz. 20:00

bilety 79-99 zł
Kup bilet
cze 30

środa, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Zespół Kwiaty został założony w Gdańsku w 2016 roku przez  czwórkę całkiem wesołych przyjaciół. Ich muzyka ma cztery różne korzenie, a efektem tego jest połączenie indie-rocka, muzyki psychodelicznej, shoegaze oraz inspiracji rodem z serialu Twin Peaks. Kwiaty oscylują na pograniczu gatunków, tworząc wciągające piosenki, czasem zahaczając o bardziej dynamiczne elementy, zakorzenione w muzyce punk rockowej. Grupa gra autorskie piosenki, wykonywane w języku polskim. Teksty piosenek są u Kwiatów nie tylko tłem dla muzyki, a stanowią ważną część każdej kilkuminutowej historii.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Pokonkursowa wystawa FOTO FETA jest zazwyczaj nieodłącznym elementem Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA, który w tym roku z powodu wyjątkowej sytuacji na świecie nie odbył się. Dlatego zapraszamy na trawnik przy Plamie, to właśnie tam będą zaprezentowane 34 fotografie wytypowane przez jury do pokazania na wystawie. Będą to prace powstałe w czasie zeszłorocznej - XXIII edycji Festiwalu FETA. Poznamy też laureatów tegorocznej edycji konkursu, na który wpłynęły 442 prace 23 autorów. Zapraszamy!

WAŻNE!
1. Wydarzenie ma ograniczoną liczbę miejsc.
2. Konieczne jest zachowanie bezpiecznych odległości między uczestnikami wydarzenia.
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • wystawa
  lut 13-31.12
  g. 11:00 - 18:00
  Gdańsk, Narodowe Muzeum Morskie
  Do DNA
 • wystawa
  maj 30-30.06
  g. 10:00 - 18:00
  Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Podlasie - wystawa