stat
Impreza już się odbyła

Kwiaty + Sea Saw

Zespół Kwiaty tworzy 5 osób mających wspólne założenia: upodobanie w harmoniach, tradycyjne wykorzystanie instrumentów, określone brzmienie, trochę z bigbitowych lat 60., a trochę z przełomu lat 80. i 90., gdy brytyjskie i polskie zespoły wygrywały ładne melodie na gitarach przepuszczonych przez arsenał efektów. Kwiaty myślą po polsku, mówią po polsku i śpiewanie po polsku jest dla nich najbardziej naturalne.

Skład: M. Domachowska - wokal, K. Krzemieniewski - gitara, P. Przyborowski - gitara, W. Chroboczyński - bas, J. Frąś - perkusja.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Słowa klucze, jeśli ktoś potrzebuje: dream pop, shoegaze, punk rock, Mac DeMarco, Republika, Maanam.

Sea Saw to czteroosobowy zespół z Gdańska, którego granie można określić jako poszukiwanie tego, co nieznane w gitarowej psychodelii, podżegane pozawymiarową ciekawością. Zespół posługuje się zarówno stonowaną melodyjnością, jak i surowym hałasem. Jednocześnie grupa korzysta ze sprawdzonych środków: typowego dla shoegaze'u introspekcjonizmu, post-punkowej ekspresji i krautrockowej transowości.

Skład:
Maksymilian Mróz - Guitar / Vocal
Dawid Leszczyński - Synths
Piotr Jarmowski - Bass
Paweł Rucki - Drums

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.