stat
Impreza odwołana

Kwiat Jabłoni

pop

Zespół Kwiat Jabłoni rusza w trasę promującą album "Mogło być nic". W czerwcu 2021 roku zespół wystąpi w Ergo Arenie.

"Mogło być nic" to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego. W związku z promocją nowej płyty odbędzie się trasa koncertowa "Mogło być nic, a jest trasa" w największych halach siedmiu polskich miast.

pop - koncerty w Trójmieście


Bilety:
Plan sprzedażowy został przygotowany zgodnie z przewidywaniami o regulacjach epidemiologicznych w sektorze kultury w 2021 roku. Wszystkie miejsca na ten koncert są siedzące i nienumerowane. Oznacza to, że osoby z zakupionym biletem mają możliwość zajęcia dowolnego miejsca na sali, w wykupionej przez siebie strefie (np. PŁYTA). O miejscu na widowni, w ramach wykupionej strefy decyduje czas przyjścia na koncert. O porządek zajmowania wyznaczonych miejsc będzie dbała ochrona venue.

"Na wiosenne koncerty czekaliśmy bardzo niecierpliwie, marzyliśmy o nich, skreślaliśmy dni na ścianie odliczając do pierwszej daty... nawet nie dopuszczaliśmy do siebie myśli, że te szczegółowo obmyślone przez nas muzyczne wydarzenia mogłyby się nie odbyć. Podczas kwietniowej trasy mieliśmy przecież po raz pierwszy zagrać dla Was utwory z naszej najnowszej płyty "Mogło być nic". Tak się jednak nie stanie.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2020)


Dziś sytuacja związana z drastycznie wzrastającą ilością zachorowań w Polsce i wprowadzone nowe obostrzenia nie pozwalają nam na rozpoczęcie trasy, na którą tak bardzo czekaliśmy. Na całą trasę sprzedały się tysiące biletów. To jednak nie są dla nas po prostu cyferki. Wiemy, że każdy widniejący na ekranie zakup biletu to po drugiej stronie nasz słuchacz, który również całym sobą wyczekuje koncertowych doznań. Nie chcemy trzymać Was w niepewności do ostatniej chwili, dlatego zdecydowaliśmy się przenieść wszystkie kwietniowe koncerty. Odbędą się one w na nowo wybranych miejscach, czyli w plenerach, co daje nam o wiele większe szanse na ich realizację w letnich miesiącach."

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    79-109 zł
miejsca siedzące: PŁYTA - 109 zł, SEKTORY KONDYGNACJA 1 – 99 zł, SEKTORY KONDYGNACJA 3 – 79 zł (pula I), 99 zł (pula II), 109 zł (pula III).

www.eventim.pl/goodtaste
maj 15

sobota, godz. 20:30

Gdańsk,
bilety 79 zł
mar'22 18

piątek, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 99 zł
przedsprzedaż 79 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.