stat

Kwiat Jabłoni (2 opinie)

pop
 • sobota, 10 kwietnia, godz. 20:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  79-109
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

Zespół Kwiat Jabłoni rusza w trasę promującą album "Mogło być nic". W kwietniu 2021 roku zespół wystąpi w Ergo Arenie. Sprzedaż biletów rusza 14 grudnia.

"Mogło być nic" to wyczekiwany przez fanów drugi album jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie ponownie zapraszają słuchaczy do świata pełnego mądrych i ważnych przemyśleń. Na nowym wydawnictwie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które powstawały pod okiem producenta Wojtka Urbańskiego. W związku z promocją nowej płyty odbędzie się trasa koncertowa "Mogło być nic, a jest trasa" w największych halach siedmiu polskich miast.

pop - koncerty w Trójmieście


Bilety:
Plan sprzedażowy został przygotowany zgodnie z przewidywaniami o regulacjach epidemiologicznych w sektorze kultury w 2021 roku. Wszystkie miejsca na ten koncert są siedzące i nienumerowane. Oznacza to, że osoby z zakupionym biletem mają możliwość zajęcia dowolnego miejsca na sali, w wykupionej przez siebie strefie (np. PŁYTA). O miejscu na widowni, w ramach wykupionej strefy decyduje czas przyjścia na koncert. O porządek zajmowania wyznaczonych miejsc będzie dbała ochrona venue.

UWAGA!
Koncert Kwiatu Jabłoni zaplanowany na 2 grudnia 2020r. na godzinę 20:00 w Starym Maneżu zostaje przeniesiony na 10 kwietnia 2021 r. na godzinę 21:00 do Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu.
W związku z tym, mamy dla Was kilka informacji organizacyjnych:
--> W związku ze zmianą miejsca koncertu, bileterie wyślą każdemu z Was nowy bilet, umożliwiający wejście na koncert. Zrobią to niedługo!
--> Na bilecie będzie wskazana strefa, na którą obowiązuje dany bilet.
--> W Ergo Arenie obowiązywać będą nienumerowane miejsca siedzące, co oznacza, że będzie można zająć dowolne miejsce w podanej na bilecie strefie, zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarno-epidemiologicznymi.
--> Prosimy o śledzenie wydarzenia, gdzie będziemy informować o wszelkich aktualnościach!
--> Istnieje możliwość zwrotu biletu do dnia 10.01.2021 r. Jeśli chcecie to zrobić, to skontaktujcie się z bileterią, w której zakupiliście bilet.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2020)

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  79-109 zł
miejsca siedzące: PŁYTA - 109 zł, SEKTORY KONDYGNACJA 1 – 99 zł, SEKTORY KONDYGNACJA 3 – 79 zł (pula I), 99 zł (pula II), 109 zł (pula III).

www.eventim.pl/goodtaste
Kup bilet
kwi 8

czwartek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 99 zł
przedsprzedaż 79 zł
Kup bilet
kwi 17

sobota, godz. 18:30

Gdańsk sopot,
bilety 79-139 zł
Kup bilet

Opinie (2)

 • ale dlaczego na Ergo Arenie?

  niestety byłam kilkukrotnie i więcej nie pójdę na tę halę widowiskową ( o ...chyba , że na wyd, sportowe)
  Kwiat Jabłoni -wspaniały koncert latem w Sopocie! Gratuluję i czekam na spotkanie w innym miejscu (bardziej dostosowanego dla słuchaczy , a nie masy)

  • 1 0

 • Już w Ergo? Nieźle się rozkręcają.

  Wolę jednak koncerty w mniejszych klubach i na taki się wybiorę.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.