stat

Kwiat Jabłoni

pop

W związku z epidemią koronawirusa i aktualnym zakazem organizacji imprez, jesteśmy zmuszeni ponownie przenieść koncert na inny termin. Staramy się wypracować nowe rozwiązania, aby móc spotkać się z Wami z zachowaniem wszystkich wprowadzanych obostrzeń. Nowy termin koncertu to 10.04.2021. Więcej szczegółów i nowe miejsce ogłosimy niebawem.

kwi 10

sobota, godz. 20:00

Gdańsk sopot,
bilety 79-109 zł
Kup bilet
maj 15

sobota, godz. 20:30

Gdańsk,
bilety 79 zł
Wszystkie bilety zachowują oczywiście ważność. Mamy nadzieję, że będziecie wtedy z nami w komplecie. Prosimy też (jeśli macie taką możliwość) o ograniczenie zwracania biletów.

pop - koncerty w Trójmieście


W 18 miastach będzie można usłyszeć dobrze znane single w nowych aranżacjach oraz pojawią się nowości i niespodzianki. To zwieńczenie ponad rocznego, intensywnego koncertowania w całej Polsce. Zespół ma za sobą cztery trasy, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem - dwie ostatnie zostały całkowicie wyprzedane w rekordowym czasie.Niemożliwe -- https://youtu.be/wj5e-ur03f4
Nic więcej - https://youtu.be/wBkL-eg2Dj8
Dzień Dobry (Live) -- https://youtu.be/tu6vPd--Wdk
Huśtawki (Live) -- https://youtu.be/LDFo6vk5QUk

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.