stat
Impreza już się odbyła

Kuźnia Mistrzów KeyForge

gry

Nie jest ani za wcześnie ani za późno aby nauczyć się gry w Keyforge! Specjalnie dla osób, które nie znają zasad i chciałyby się nauczyć, zaczynamy akcję Kuźni Mistrzów Keyforge.

gru 4-5

sobota - niedziela, godz. 12:00 - 20:00

bilety 129 zł
przedsprzedaż 99 zł
gru 6

poniedziałek, godz. 19:15

Gdańsk,
Wstęp wolny
Jedyne co musicie zrobić to przyjść do nas między 23.09 a 13.10 i zarejestrować się w aplikacji KeyForge Master Vault! My natomiast dajemy Wam całkowicie za darmo talię do Keyforge, którą rejestrujecie przy nas na swoim profilu.

Oczywiście można z nami zagrać w tym okresie za darmo w celach nauki zasad.

Kilka słów o samej grze:

KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów, rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet

Czym jest unikalna gra karciana?

Rozpoczynając swoją przygodę z KeyForge możesz mieć pewność, że każda talia jest równie unikalna, co osoba, która nią włada, a każdy pojedynek - niepowtarzalny. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, możliwe było stworzenie setek tysięcy różniących się między sobą talii. Co więcej - zestawy KeyForge są kompletne i nie podlegają rozbudowywaniu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.