stat
Impreza już się odbyła

Kult (2 opinie)

Niezła gratka dla fanów mistrza polskiego rocka, Kazika Staszewskiego! Tradycyjnie, jak co roku jesienią, zespół Kult wyrusza w trasę koncertową po kilkunastu polskich miastach. Już 23 października będzie można posłuchać na żywo ponadczasowej muzyki Kultu w Gdyni. Zespół z niemalże czterdziestoletnią historią da kolejny koncert, na którym zaprezentuje swój niezwykły kunszt muzyczny.

mar 18

piątek, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 99 zł
przedsprzedaż 79 zł
Kup bilet
kwi'22 28

czwartek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 99-219 zł
Kup bilet
Wszyscy, którzy znają twórczość Kazika Staszewskiego, wiedzą, że tworzone przez niego teksty to zawsze trafna i prawdziwa do bólu opowieść o aktualnej sytuacji społeczno - politycznej. Dlatego muzyka tworzona przez Kult to sztuka dla każdego. Słowa trafiają prosto w serca fanów. Wyśpiewane charakterystycznym, głębokim głosem lidera zespołu w akompaniamencie muzyki na najwyższym poziomie, są zawsze gwarancją najpiękniejszych, koncertowych przeżyć.

rock - koncerty w Trójmieście


Twórczość Kultu to kwintesencja polskiego rocka i dowód na to, że wysoka jakość muzyki to gwarancja sukcesu zespołu. Jeśli chcesz poczuć dreszcz na plecach i w towarzystwie najpiękniejszych emocji wyśpiewać razem z Kazikem najlepsze utwory zespołu, nie możesz przegapić udziału w tym wydarzeniu.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  90 zł
 • Przedsprzedaż
  90 zł
Bilety:
- w przedsprzedaży 90 zł

Opinie (2)

 • jeszcze chwila :D

  • 0 0

 • Po długiej przerwie

  Warto było ponad dwie godziny muzyki na wysokim poziomie, Kult i Kazik to jednak klasa sama w sobie, choć co poniektórzy na widowni to chyba na piwo przyszli brr. Dziękuję za fantastyczny wieczór

  • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.