stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kuban

Zapraszamy na koncert premierowy nowego albumu Kubana. Po doskonale przyjętym podziemnym wydawnictwie "Cozamixtape" i blisko 100 koncertach zagranych w całym kraju, Kuban wraca z długo oczekiwanym legalnym debiutem.

"Myślisz jeszcze?" to 18 premierowych utworów będących wynikiem osobistych przemyśleń oraz doświadczeń zebranych podczas blisko 2 letniej trasy koncertowej. Pod względem muzycznym album to wypadkowa wielu inspiracji, raper swobodnie porusza się pomiędzy różnymi gatunkami - od klasycznego hip-hopu po współczesny house - zgrabnie łącząc je w spójną całość. W tekstach - które z perspektywy czasu są o wiele bardziej dojrzałe - nie brakuje nawiązań do koncertów, relacji damsko - męskich, ale również do rodzinnego miasta.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


- Ten album to wynik wielu godzin spędzonych w studio oraz tego co wydarzyło się przez ostatnie 2 lata. Musiałem nabrać dystansu do pewnych spraw,co z resztą słychać w utworach, żeby móc na spokojnie nagrać ten album. Na pewno nie zawiodą się wszyscy ci, którzy cierpliwie czekali - mówi Kuban.

Preorder dostępny pod adresem: http://www.dobziludzie.com/
Album zostanie wydany nakładem labelu Dobzi Ludzie. Premiera sklepowa już 7 kwietnia.

bilety: info soon

Przeczytaj także

Informacja o biletach

informacje wkrótce

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • hip-hop
  kwi 16
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Zdarta PŁYTA 33.5
  Be vis
 • hip-hop , muzyka alternatywna
  kwi 17
  piątek, g. 18:00
  Gdańsk, B90
  Jan-Rapowanie