stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kuba Kornacki i zespół Kanaan - Trzy Sny

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

27 listopada w Teatrze Muzyczny w Gdyni odbędzie się koncert Kuby Kornackiego promujący nowy album "Trzy Sny". Album to muzyka skierowana do ludzi wychowanych na piosenkach Młynarskiego, Turnaua, czy zespołu Raz Dwa Trzy.

paź 7

środa, godz. 19:00 - 21:00

Gdynia,
bilety 119 - 269 zł
Kup bilet
Autorski projekt Kuby Kornackiego to coś dla ludzi szukających czegoś więcej w muzyce. Zachwyca, wzrusza, bawi, zmusza do refleksji. Znajdzie tu coś dla siebie zarówno wielbiciel funku, popu, jazzu, jak i bossa novy, a nawet... kabaretu. Równie istotny jak muzyka - o ile nie najważniejszy - jest tu tekst: współgra z muzyką i jest bardzo ważną częścią każdej piosenki, zazwyczaj z zaskakującą puentą. Utwory tworzące album to opowieści, które przenoszą słuchacza w świat najskrytszych marzeń i pragnień. Całość stanowi wyraz szacunku do odbiorcy i jego inteligencji.

folk / etno / world - koncerty w Trójmieście


Trzon programu Trzy Sny stanowi zespół w składzie:
Kuba Kornacki - śpiew, muzyka, słowa
Aktor, absolwent krakowskiej PWST, związany z Piwnicą przy Krypcie na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, za solowy recital kabaretowy "Piosenka żydowska ciut niekoszerna" nominowany do nagrody Bursztynowy Pierścień w sezonie 2000/2001. Od 2002 do 2007 solista Teatru Muzycznego w Gdyni, do chwili obecnej pedagog Studium Wokalno- Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Reżyser oper "Don Giovanni" oraz "Czarodziejskiego fletu" podczas Międzynarodowego Festiwalu Mozartowskiego Mozartiana w 2013 r. i 2015 r. w Gdańsku. Autor książek dla dzieci i dorosłych oraz scenariuszy filmowych i teatralnych. Obecnie zaangażowany w zespole Kanaan jako lider oraz twórca tekstów i muzyki piosenek. Za debiutancką płytę "Tato" nagrodzony na Debiutach 2013 Nagrodą Jury, Nagrodą Publiczności, oraz Złotym Krążkiem na festiwalu Chrześcijańskie Granie 2013.

Cezary Paciorek - akordeon, instrumenty klawiszowe
Współpracował z takimi muzykami jak Jan Ptaszyn Wróblewski, Zbigniew Namysłowski, Leszek Możdżer, Sławek Jaskułke, Michał Urbaniak. Zapisał się w historii jako ten, który przecierał ścieżki dla tak egzotycznego w jazzowym świecie instrumentu, jakim jest akordeon. Cztery płyty z jego udziałem otrzymały nominacje do "Fryderyka". Cezary Paciorek koncertował m.in. na festiwalach Jazz Jamboree, w Bratysławie, Pradze, Moskwie, Niemczech, Szwecji, Japonii, Izraelu. Wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Grzegorz Nadolny - kontrabas
Jeden z najbardziej rozchwytywanych w kraju basistów jazzowych i rozrywkowych. Współtworzył trio Karola Szymanowskiego, Asocjację Andrzeja Przybielskiego, trio Krzysztofa Herdzina, Big Band Józefa Eliasza i wiele innych bydgoskich projektów i formacji. Współpracował z Jarkiem Śmietaną, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Januszem Stroblem, Wojciechem Karolakiem, Piotrem Biskupskim, Mariuszem Lubomskim, Tomaszem Kamińskim, Krystyną Stańko i in. Wykładowca Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Maciej Afanasjew - skrzypce, aranżacje, kierownictwo muzyczne
Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie skrzypiec jazzowych oraz kompozycji i aranżacji. Stypendysta Universität fur Musik und darstellende Kunst w Grazu. Swoje umiejętności rozwijał także na kursie na New York Jazz Academy w Nowym Yorku. Współpracował z takimi muzykami jak: Karol Szymanowski, Maciej Strzelczyk, Krzysztof Herdzin, Janusz Skowron, Robert Cudzich, Marcin Pospieszalski, Joachim Menzel, Piotr Jankowski oraz Mozart Symphonie Orchester Hannover. Występował w większości krajów Europy, USA i Chinach grając m.in. na: EFG London Jazz Festival, II Międzynarodowym Festiwalu Skrzypiec w Toruniu, XXVI Vilnus Jazz Festival, Delemont Jazz Days, Northeast Jazz Festival. Wykładowca Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij