stat
Impreza już się odbyła

Księgoduchy do poduchy

gry

Festiwal Literatury dla Dzieci Instytut Kultury Miejskiej zapraszają na rodzinną grę miejską "Księgoduchy do poduchy", która odbędzie się 23 maja w godz. 11.00 - 15.00 w Gdańsku. Zadaniem uczestników i uczestniczek, którzy wcielą się w rolę czarodziejów, będzie uśpienie czujności groźnych Księgoduchów i ułożenie ich do snu. Do udziału zapraszamy 3- i 4-osobowe zespoły złożone z dorosłych i przynajmniej jednego uczestnika w wieku 6-13 lat. Na najlepsze zespołu czekają atrakcyjne nagrody! Udział w grze jest bezpłatny, obowiązują zapisy - gra_gdansk@fldd.pl do 20 maja włącznie.

Gry planszowe i nie tylko

gry

w każdą niedzielę (do 31.12)

Wstęp wolny

Spotkania z grami planszowymi KROLM

gry

w każdy czwartek (do 29.12), godz. 17.30

bilety 15 zł
Czarujące Królestwo to miła kraina magów i bajkopisarzy, w którym każda księga ma dobrego ducha. Niestety, dobrego do czasu... Za sprawą głośnych, magicznych eksperymentów czternaście Księgoduchów zaczęło cierpieć na bezsenność.

Uwaga mali czarodzieje! Szukamy ochotników do misji ratunkowej! Czas zmierzyć się z groźnymi Księgoduchami, uśpić ich czujność i ułożyć je do snu. Czy wystarczy wam sprytu, mocy i odwagi, przekonacie się biorąc udział w rodzinnej grze miejskiej "Księgoduchy do poduchy" z okazji 2. Festiwalu Literatury dla Dzieci.

Do udziału w grze zapraszamy 3- i 4-osobowe zespoły Czarodziejów, złożone z dorosłych oraz przynajmniej jednego uczestnika w wieku 6-13 lat. Każdy Czarodziej otrzyma swój talizman, a każda drużyna mapę królestwa i pulę żetonów Mocy (drużyna zawsze musi mieć przynajmniej 1 żeton).

Gra rozpocznie się o godz. 11:00, a zakończy o godz. 15:00. Od razu po zakończeniu zostaną podliczone wyniki i ogłoszeni zwycięzcy. Dla trzech najlepszych drużyn przeznaczone są atrakcyjne zestawy nagród, dla kolejnych siedmiu - zestawy upominków (książka i film DVD). Opisy nagród znajduje się w regulaminie. Zgłoszenia trwają do 20.05 włącznie, pod adresem mailowym: gra_gdansk@fldd.pl.

W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska graczy, ich wiek, kontaktowy adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego opiekuna zespołu lub najstarszego z uczestników (w przypadku drużyn złożonych z osób niepełnoletnich). Osoby poniżej 18 roku życia muszą na start gry zabrać ze sobą wypełnioną zgodę rodziców na udział w zabawie.

W środę przed grą organizatorzy prześlą uczestnikom skrót zasad zabawy oraz informację o miejscu startu i zakończenia gry.

Program Festiwalu Literatury dla Dzieci w Gdańsku znajduje się na stronie:
http://fldd.pl/2015/program/id,208-spotkania_festiwalowe_gdansku.html

Więcej szczegółów, regulamin i opis całej gry miejskiej: http://fldd.pl/2015/aktualnosci/id,239-ksiegoduchy_do_poduchy.html
---
Festiwal Literatury dla Dzieci, Gdańsk, 19 - 23 maja
Organizatorzy: Fundacja Czas Dzieci, Cafe Szafe
Współorganizator w Gdańsku: Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku

W ramach wydarzenia

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni